Rozbudzam w sobie nadzieję

Rozbudzam w sobie nadzieję. Medytacja

Dołącz do medytacji, w której będziemy rozbudzać nadzieję i uświadamiać sobie, że wszystko przemija, cierpienie i ta sytuacja, w której się obecnie znajdujesz. Zawsze jest nadzieja na lepsze jutro.  Ta medytacja jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania. Projekt Egoistka · Rozbudzam W Sobie Nadzieję. Medytacja

Rozbudzam w sobie nadzieję. Medytacja Read More »

Lekcja przebudzenia

To nadzieja pozwala nam w chwilach przygnębienia przetrwać i wyjść z kryzysów – to nasz prawdziwy duchowy przyjaciel. A czego uczy nas przygnębienie? Posłuchaj. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Lekcja przebudzenia Read More »

Śmiech to zdrowie

Moc śmiechu jest ogromna – walce z przygnębieniem także! Dowiedz się, jak wygląda trening śmiechoterapii. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Śmiech to zdrowie Read More »

Moc słońca

Słońce wpływa na produkcję serotoniny, zadbaj o to, by jak najczęściej z niego korzystać poprawiając swój dobrostan.  Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Moc słońca Read More »

W zdrowym ciele zdrowy duch

Jeżeli czujesz się przygnębiona, zacznij coś zmieniać z poziomu ciała – zadbaj m.in. o swój sen, zdrową dietę, nawodnienie, aktywność fizyczną, oddech – na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

W zdrowym ciele zdrowy duch Read More »

Nadzieja – lek na przygnębienie

Lekiem na przygnębienie i permanentny smutek jest nadzieja, czyli przekonanie o własnym potencjale do wzniesienia się ponad ciemność. Posłuchaj o innych wartościach, które pomagają w tym, byśmy były szczęśliwe. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Rozbudzam w sobie nadzieję”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Nadzieja – lek na przygnębienie Read More »

Scroll to Top