Pokonuję zmartwienia

Ściszam głos wewnętrznego krytyka i sędziego. Medytacja

Krótka, 23-minutowa medytacja, w której uciszysz głos wewnętrznego krytyka i sędziego. Znajdź spokojne miejsce i daj sobie ten niezwykły czas ze sobą. Ta medytacja jest częścią wyzwania ,,Pokonuję zmartwienia”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania. Projekt Egoistka · Ściszam Głos Wewnętrznego Krytyka I Sędziego. Medytacja

Ściszam głos wewnętrznego krytyka i sędziego. Medytacja Read More »

Wielozmianowa sztafeta między lękiem a spokojem. Wizualizacja

Zapraszam Cię do 20-minutowej wizualizacji, w której będziemy naprzemiennie wizualizować lęk oraz spokój. Sprawdź, jak wygląda doświadczenie i smak tych stanów w Twoim ciele, oraz jak ta wizualizacja przełoży się na balansowanie między tymi stanami w życiu codziennym. Ta wizualizacja jest częścią wyzwania ,,Pokonuję zmartwienia”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania. Projekt

Wielozmianowa sztafeta między lękiem a spokojem. Wizualizacja Read More »

Stan skupienia i wyciszenia

Wewnętrzny spokój to stan skupienia i wyciszenia. To bardzo przyjemny i pożądany stan umysłu. Jak reaguje wtedy Twoje ciało, a jak reaguje w stanie zamartwiania się i lęku? Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Pokonuję zmartwienia”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Stan skupienia i wyciszenia Read More »

Spokój – uzdrawiający balsam

Co dzieje się w naszym organizmie wtedy, gdy doświadczamy spokoju? Czy pamiętasz ostatni moment, gdy poczułaś prawdziwe rozluźnienie? Czas na przeanalizowanie spokoju na poziomie biologicznym. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Pokonuję zmartwienia”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Spokój – uzdrawiający balsam Read More »

Zmień sposób myślenia

Jedną ze strategii pracy nad naszymi lękami jest zmiana naszego nastawienia do nich. Poznaj 6 zasad zaczerpniętych z nauk buddyjskich, które pozwolą Ci odetchnąć z ulgą i żyć prawdziwie szczęśliwie. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Pokonuję zmartwienia”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Zmień sposób myślenia Read More »

Scroll to Top