Nie pytam o pozwolenie

Stań mocno w swoich granicach. Sesja transformująca

Niezwykła, głęboka sesja transformująca Konrada poświęcona tematowi granic. Ten fundamentalny temat często wraca w rozmowach z Wami, jest bowiem podstawą każdej relacji. Sesja jest podzielona na dwie części – teoretyczną, czyli pytań i odpowiedzi, oraz sesji oddechowej. Przygotuj sobie na nią 1,5 godziny. Ta sesja transformująca jest częścią wyzwania ,,Nie pytam o pozwolenie”. Jeżeli chcesz […]

Stań mocno w swoich granicach. Sesja transformująca Read More »

Poczuj swoje granice. Ćwiczenie

Aby dobrze funkcjonować w relacjach z innymi ludźmi, potrzebujemy jasno zdefiniowanych i klarownych granic. Granice pozwalają nam zadbać o swoją indywidualność, o swoją integralność, o swoje potrzeby. Granice określają, kim jesteśmy, jak chcemy być traktowani, na co mamy wpływ i za co ponosimy odpowiedzialność. Zapraszam Cię do praktyki, która pomoże Ci poczuć i wzmocnić swoje granice.

Poczuj swoje granice. Ćwiczenie Read More »

Nie pytam o pozwolenie – wstęp

Witaj Kochana! Jestem naprawdę dumna, że w swoim życiu, nie pytałam o pozwolenie w sprawie mojego szczęścia i realizacji potencjału. Po prostu zdecydowałam się iść za głosem intuicji i tego imperatywu, który pchał mnie… do nowego! Bo wiesz, ja to do nowości jestem pierwsza! Zdradzę Ci coś, czego może o mnie nie wiesz… Jestem Neofilką! 

Nie pytam o pozwolenie – wstęp Read More »

Nie bij głową w mur. Warsztat

W tym warsztacie mówimy o oczekiwaniach w relacjach. Jak nimi zarządzać, jak sprawić, by nie narastały w nieskończoność, oraz co zrobić, by nie przejmowały kontroli nad naszymi związkami z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi? Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Nie pytam o pozwolenie”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Nie bij głową w mur. Warsztat Read More »

Scroll to Top