Moją misją jest wspieranie kobiet w budzeniu ich mocy, wolności i niezależności.

Tutaj poczujesz się pewna i sprawcza!

Jestem pewna, że "niemożliwe" to stan umysłu!

Aktywowałam swój potencjał i stworzyłam życie jakiego pragnę. Teraz chcę pomóc w tym Tobie.

Rozpoczęłam budowanie marki Projekt Egoistka w 2012 roku z moim mężem Tomaszem Skalskim. Po ośmiu latach szczęśliwego małżeństwa, w 2015 roku, mój mąż zmarł na raka. Z chwilą jego śmierci utraciłam dom, spółkę, którą razem prowadziliśmy, zostałam z długiem hipotecznym bez oszczędności (wszystkie pieniądze wydaliśmy na leczenie Tomka). Byłam wyczerpana a moje ciało zestresowane.

Z takiego punktu startowego w przeciągu kilku lat odbudowałam swoje życie i szczęście. Przeżyłam żałobę na własnych zasadach. Uwolniłam traumę, zbudowałam swoją moc i odwagę.

Odbudowałam swoje finanse, osiągnęłam spektakularny sukces medialny pisząc 7 bestsellerów o pozytywnym egoizmie.

Gdy Twój umysł staje się pełen mocy, możesz wykreować dla siebie nowe szczęśliwe życie!

Przeszłam przez wiele trudnych sytuacji, dzięki właściwemu myśleniu i nastawieniu zbudowałam moc, niezależność, zaufanie do siebie, pewność, spokój. Osiągnęłam sukces medialny i biznesowy.

Jestem międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem systemu Calligraphy Health (łączy on wschodnie metody Qi-gong, tai-chi, jogę, oddech i medytację). Od 8 lat pracuje z kobietami nad aktywacją ich życiowej energii Qi, obudzeniem energii seksualnej, uwolnieniem traum i skumulowanych emocji. Od 11 lat prowadzę kobiety przez uzdrawiające procesy (w tym holistyczne uzdrawianie z przewlekłych chorób związanych ze stresem).

Moje programy łączą w sobie elementy coachingu, mentoringu, pracy z ciałem i energetyką, medytacje, wizualizacje. Stworzyłam autorski proces pracy z podświadomością i intuicją – dzięki sesjom możesz uwolnić blokady, stłumienia i aktywować swój potencjał. Pomagam Ci przejść przez zmianę.

Moje klientki pracują ze mną nad:
– uwolnieniem się od traumy i przeszłości,
– otworzeniem się na nowe życie,
– ustaleniem priorytetów, wartości i kierunku,
– odkryciem swojej misji.
– wykreowaniem życie w oparciu o najgłębsze pragnienia i swoje mocne strony.

Od 2020 roku mam swoją wirtualną Akademię Pozytywnej Egoistki z której skorzystało ponad 2500 kobiet. W roku 2024 r. rozbudowałam Akademię w Portal Egoistka. Z jego pomocą moje klientki codziennie medytują, praktykują i rozwijają się.

Zbudowałam wspierającą społeczność w social mediach liczącą przeszło 170 000 kobiet.

W moich programach podzielę się z Tobą tym co wiem, co sama użyłam i co daje niesamowite rezultaty!

Jakie będziesz mieć rezultaty

Scroll to Top