Zdradzę Ci pewien sekret…Ale zanim to zrobię mam do Ciebie kilka pytań:

 • Czy często zdarza Ci się czuć jak „wypompowany balonik”?
 • Czy czujesz zablokowanie twórczych mocy?
 • Nie jesteś w stanie podejmować nowych projektów?
 • Wciąż odtwarzasz schematy i działasz w trybie “energetycznie oszczędnym?”

fb2

Kochana a czy wiesz o tym, że tylko Ci z nas, którzy mają wysoki poziom energii życiowej mogą dokonywać rzeczy twórczych, osobistych transformacji, pociągać za sobą innych ludzi, inspirować i podejmować wyzwania!

To co nazywa się skutecznością, charyzmą, sukcesem to w gruncie rzeczy wysoki poziom życiowej energii, który daje pewność i eliminuje z życia wątpliwości. Jest to ten szczególny rodzaj pewności siebie, który wprawia w osłupienie i nasuwa na myśl pytanie: „Jak ona to robi? Też bym tak chciała!”

A teraz pora odkryć sekret: Ty też to potrafisz! Zdziwiona? Możesz świadomie zarządzać swoją życiową energią, lokować ją w różnych punktach i … pomnażać!

Od tego zaczynamy wyzwanie, od Twojej życiowej energii. Podnosimy ją na wysoki poziom po to byś mogła dokonać transformacji w pozytywną egoistkę! Podekscytowana? Już widzę jak przebierasz nóżkami, w każdym razie ja przebieram.

Oto przepis jak będziemy to robiły:

 1. Weźmiemy pod lupę to co znajduje się na Twoim talerzu.
 2. Rozruszamy śmiało ciało.
 3. Dotlenimy każdą komórkę ciała i organ a przede wszystkim umysł!
 4. Oczyścimy się ze skumulowanych w ciele emocji.
 5. Ustalimy stałe pory na codzienną wieczorną higienę umysłu.
 6. Pozbędziemy się “pożeraczy energii”.

Twój plan na dzisiaj:

 • Zaraz po przebudzeniu włączasz muzykę o dokładnie tę KLIKNIJ i robisz to co panowie na filmie!  Możesz to zrobić w łazience lub w pokoju, ważne żebyś widziała się w lustrze. Po co? Bo będziesz robiła gimnastykę twarzy czyli najgłupsze miny jakie przyjdą Ci do głowy!  Wiem, jestem okrutna ale nic na to nie poradzę! Ten punkt jest OBOWIĄZKOWY. Czekam na Twoje zdjęcia na profilu Projekt Egoistka z porannego tańca, ja swoje wrzucam rano!
 • Następnie pijesz dwie szklanki ciepłej wody z imbirem i cytryną. O tutaj przepis KLIKNIJ
 • Losujesz karteczkę z miski i stosujesz się do instrukcji. Tutaj pobierz karteczki do wydrukowania KLIKNIJ
 • Na obiad zjedz coś oczyszczającego np. kasza jaglana/gryczana z warzywami. Tutaj moja propozycja KLIKNIJ
 • Wieczorem (nie później niż o 21) zamykasz się sama w pokoju na 10 minut. Zawiązujesz oczy szalikiem i siadasz na ziemi (może być siad japoński lub na poduszce medytacyjnej). Przez 10 minut pozwalasz myślom swobodnie płynąć. Każdej, która się pojawi nadajesz etykietę “myśl”, “myśl”, “myśl” nie koncentrujesz się na żadnej z nich. Spokojnie oddychasz z przepony. Skupiasz się na oddechu.

Czekam jutro na Twoje wrażenia i meldunek, że wykonałaś zadanie!

Ślę moc i energię Wojowniczko!