Żegnam poczucie winy

Wyjdź z mentalności ofiary. Ćwiczenie

Zapraszam Cię do odkrycia i uzdrowienia tej części siebie, która ma tendencję do czucia się pokrzywdzoną, bezradną, pozbawioną wpływu na sytuację. Tej części siebie, która pomniejsza samą siebie i stara się wywołać litość innych ludzi. To ćwiczenie jest częścią wyzwania ,,Żegnam poczucie winy”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Wyjdź z mentalności ofiary. Ćwiczenie Read More »

Żegnam poczucie winy – wstęp

Witaj Kochana! Jestem pewna, że wiele z nas realizuje jednocześnie bardzo wiele projektów… Prowadzimy dom, wychowujemy dzieci, wypełniamy swoje zadania zawodowe, do tego opiekujemy się bliskimi, mamy też swoje pasje i chcemy mieć czas na relaks i rozwój.  Prawdę mówiąc, kobiety są absolutnie niezwykłe w tym jak potrafią zarządzać swoją uwagą i gospodarować swoim czasem!  Żeby

Żegnam poczucie winy – wstęp Read More »

Kto pociąga za sznurki. Warsztat

Przyjrzyjmy się temu, w jaki sposób działa ofiara i po jakich symptomach, emocjach i reakcjach możemy rozpoznać, że nieświadomie weszliśmy w rolę ofiary. Zastanowimy się, jakie cechy i zachowania odróżniają podejście pozytywnej egoistki od podejścia ofiary. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Żegnam poczucie winy”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Kto pociąga za sznurki. Warsztat Read More »

Nie bądź ofiarą. Warsztat

Nasza podświadomość od dzieciństwa ulega programowaniu. Nasiąkamy atmosferą swojego rodzinnego domu. I nawet kiedy mamy mocne pragnienie porzucić wzorce przejęte od rodziców i żyć inaczej, nasza podświadomość działa i nieustannie prowadzi nas do tego samego rezultatu. Podzielę się z Tobą historią o tym, jak ja wyszłam z nabytej w domu mentalności braku, martwienia się i prób zasługiwania

Nie bądź ofiarą. Warsztat Read More »

Moja wina, moja bardzo wielka wina. Warsztat

Kiedy pojawia się w nas przekonanie, że ponosimy odpowiedzialność za pragnienia i emocje innych ludzi, wpadamy w nadodpowiedzialność i uwikłanie emocjonalne. Pojawia się poczucie winy, że nie możemy tych cudzych pragnień i emocji zaspokoić. Tymczasem każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swój kawałek. Nie unikniemy tego, że nasze decyzje i działania mają wpływ na innych ludzi.

Moja wina, moja bardzo wielka wina. Warsztat Read More »

Scroll to Top