Wyzwanie czerwca. Budzę się do życia

Otwieram się!

Zapraszam Cię do sesji, w której łagodnie i bez siłowania pozwolisz oddechowi otworzyć się w Tobie i poszerzyć, stopniowo obejmując całe Twoje ciało i docierając do każdej komórki. Dzięki temu poczujesz w sobie więcej miękkości i przestrzeni na naturalny przepływ życiowej energii.

Otwieram się! Read More »

Rozsmakowanie w sobie

Zapraszam Cię do sesji, w której pozwolisz sobie rozluźnić, oczyścić i zregenerować całe swoje ciało. Począwszy od stóp, aż do czubka głowy, z każdym wdechem będziesz napełniać poszczególne części swojego ciała tlenem, energią i życiem, a z każdym wydechem będziesz uwalniać napięcia, zmęczenie i to wszystko, co już Ci nie służy.

Rozsmakowanie w sobie Read More »

Słoneczna rewitalizacja

Zapraszam Cię do sesji, w której doświadczysz energetycznego aspektu oddechu. Doświadczysz przepływu subtelnych energii przez Twoje ciało. Zbadasz stan swojej aury energetycznej i oczyścisz ją ze wszystkich obcych elementów, które do niej nie przynależą. Zrewitalizujesz i wzmocnisz energię w sobie i wokół siebie, uwalniając się od wszystkiego, co Ci nie służy.

Słoneczna rewitalizacja Read More »

Pobudzam ogień życia

Zapraszam Cię do sesji, w której pobudzisz energię w swojej przeponie i splocie słonecznym. Dzięki jogicznej praktyce oddechu ognia podniesiesz poziom swojej wewnętrznej energii, oczyścisz płuca oraz zrewitalizujesz swoje ciało i umysł.

Pobudzam ogień życia Read More »

Brzask wewnętrznego potencjału

Zapraszam Cię do sesji, w której pozwolisz sobie zostawić zewnętrzne sprawy na zewnątrz, zaprosić siebie do siebie i wylądować w sobie. Nawiążesz kontakt ze swoim ciałem i poczujesz, jaki Ci jest z samą sobą. Dotkniesz emocji zatrzymanych w ciele i pozwolisz im stopniowo rozluźnić się, przepłynąć i uwolnić. Dzięki temu poczujesz wewnętrzne oczyszczenie i uzdrowienie,

Brzask wewnętrznego potencjału Read More »

Scroll to Top