Staję się pewna siebie

Odzyskaj pewność siebie. Sesja transformująca

Godzinna, przepiękna sesja transformująca z Konradem poświęcona tematowi odzyskania pewności siebie. To temat, od którego właściwie wszystko się zaczyna, dlatego tym bardziej zapraszam Cię do tego spotkania. Sesję poprzedza część teoretyczna oraz pytania i odpowiedzi. Ta sesja transformująca jest częścią wyzwania ,,Staję się pewna siebie”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Odzyskaj pewność siebie. Sesja transformująca Read More »

Droga do pewności siebie. Ćwiczenie

Pewności siebie nie dostaniemy od innych ludzi. Nie zbudują nam jej choćby najpiękniejsze zewnętrzne pochwały i komplementy. Nie nauczymy się jej z książek. Pewność siebie to wewnętrze poczucie zakorzenione w naszych doświadczeniach i przekonaniach. Zapraszam Cię do ćwiczenia, które wesprze Cię w procesie budowania pewności siebie. Tej prawdziwej, wewnętrznej pewności siebie. To ćwiczenie jest częścią wyzwania

Droga do pewności siebie. Ćwiczenie Read More »

Staję się pewna siebie – wstęp

Witaj Kochana! Ten kurs Chcę Ci powiedzieć, że często to, co dla nas ważne zaczyna się od łez głębokiego zrozumienia i odpuszczenia, po których przychodzi przejrzystość. Wtedy wiemy już, co robić, gdzie iść, kogo do swojego życia zaprosić. Dlatego pozwól sobie na łzy w trakcie tego procesu! Pozwól sobie na wszystko, cokolwiek w Tobie się pojawi.

Staję się pewna siebie – wstęp Read More »

Scroll to Top