Przestaję się tłumaczyć

Pożegnaj dziecko, wyzwól w sobie kobietę. Sesja transformująca

Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją, która wyzwoli w Tobie kobietę, a pożegna dziecko. Do sesji przygotuj sobie spokojne miejsce, coś do zawiązania oczu oraz godzinę tylko dla siebie. Ta sesja transformująca jest częścią wyzwania ,,Przestaję się tłumaczyć”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Pożegnaj dziecko, wyzwól w sobie kobietę. Sesja transformująca Read More »

Tylko dziecko się tłumaczy. Ćwiczenie

Zapraszam Cię do rozpuszczenia w sobie dziecięcej potrzeby bycia przyjętym, lubianym, zaakceptowanym, pozytywnie ocenianym, usprawiedliwionym. Dziecięcej potrzeby przeglądania się w oczach dorosłych i sprawdzania, czy wszystko robimy jak należy.  To ćwiczenie jest częścią wyzwania ,,Przestaję się tłumaczyć”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Tylko dziecko się tłumaczy. Ćwiczenie Read More »

Przestaję się tłumaczyć – wstęp

Witaj Kochana! W życiu zdarzyło mi się zagrać w różne gry – gry karciane (grałam w nie z tatą), w gry planszowe (zwłaszcza lubiłam warcaby!), grałam też w klasy na osiedlowym podwórku.  Gdy dorosłam, dowiedziałam się, że nieświadomie gram też w inne gry… na przykład w grę: Zdarzyło mi się także wziąć udział w grze dorosłych:  „Teraz

Przestaję się tłumaczyć – wstęp Read More »

Dorośnij. Warsztat

Warsztat, który pozwoli Ci dostrzegać momenty, gdy na nowo wchodzisz w rolę dziecka i odpowiednio szybko reagować na to, by nie powtarzać starego schematu. Weź kartkę i długopis – tu znajdziesz dużo tipów wartych zapamiętania! Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Przestaję się tłumaczyć”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Dorośnij. Warsztat Read More »

Nie bądź dzieckiem. Warsztat

W tej części warsztatu pogłębiamy temat roli dziecka i roli kobiety. Pamiętaj, że rola, którą przyjmujesz w relacji nie jest związana z wiekiem biologicznym, ale poziomem świadomości i ilością tematów, które przepracowałaś w swoim życiu. Określ, w którym miejscu Ty jesteś?  Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Przestaję się tłumaczyć”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam

Nie bądź dzieckiem. Warsztat Read More »

Tylko winny się tłumaczy. Warsztat

Jak często tłumaczysz się z podjętych decyzji, z tego co myślisz, z tego co czujesz? Posłuchaj, czym jest mechanizm tłumaczenia się i dlaczego tak bardzo łączy się z mechanizmem poczucia winy. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Przestaję się tłumaczyć”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Tylko winny się tłumaczy. Warsztat Read More »

Scroll to Top