Praktyka poranna

Otwieram się!

Zapraszam Cię do sesji, w której łagodnie i bez siłowania pozwolisz oddechowi otworzyć się w Tobie i poszerzyć, stopniowo obejmując całe Twoje ciało i docierając do każdej komórki. Dzięki temu poczujesz w sobie więcej miękkości i przestrzeni na naturalny przepływ życiowej energii.

Otwieram się! Read More »

Pobudzam ogień życia

Zapraszam Cię do sesji, w której pobudzisz energię w swojej przeponie i splocie słonecznym. Dzięki jogicznej praktyce oddechu ognia podniesiesz poziom swojej wewnętrznej energii, oczyścisz płuca oraz zrewitalizujesz swoje ciało i umysł.

Pobudzam ogień życia Read More »

Brzask wewnętrznego potencjału

Zapraszam Cię do sesji, w której pozwolisz sobie zostawić zewnętrzne sprawy na zewnątrz, zaprosić siebie do siebie i wylądować w sobie. Nawiążesz kontakt ze swoim ciałem i poczujesz, jaki Ci jest z samą sobą. Dotkniesz emocji zatrzymanych w ciele i pozwolisz im stopniowo rozluźnić się, przepłynąć i uwolnić. Dzięki temu poczujesz wewnętrzne oczyszczenie i uzdrowienie,

Brzask wewnętrznego potencjału Read More »

Poczucie bezpieczeństwa o poranku

Zapraszam Cię do sesji, w której uwolnisz wewnętrzne rozedrganie i stres, zanurzając się w doświadczeniu głębokiego poczucia bezpieczeństwa. Uwalniając przeponę, rozluźniając miednicę i wpuszczając oddech do dolnych partii ciała, sprawisz, że Twój mózg oraz autonomiczny układ nerwowy przełączą się z trybu zagrożenia, walki i ucieczki w tryb głębokiego relaksu, spokoju i zaufania.

Poczucie bezpieczeństwa o poranku Read More »

Scroll to Top