Otwieram się na innych

Mityczne poszukiwania drugiej połowy

Doświadczamy samotności, ponieważ czujemy się niekompletne i szukamy na zewnątrz nas tego, czego wewnętrznie nam brakuje. Wiąże się z tym wielkie ryzyko, ponieważ znaleziona “druga połówka” może zniknąć z naszego życia, a wraz z nią część nas samych. Odkryj, że sama jesteś kompletna i dajesz sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Ten warsztat jest częścią wyzwania

Mityczne poszukiwania drugiej połowy Read More »

4 przyczyny odczuwania samotności

Brak pozytywnego kontaktu z innymi ludźmi lub poczucia wspólnoty to jedna z czterech przyczyn odczuwania samotności. Poznaj wszystkie cztery i dowiedz się, jak sobie z nimi radzić. Buduj nowe więzi, odzyskaj poczucie wspólnoty, rozwijaj się duchowo. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Otwieram się na innych”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

4 przyczyny odczuwania samotności Read More »

Pobudź do pracy neurony lustrzane

To, w jakim środowisku przebywasz, ma kluczowy wpływ na Twoje życie. Masz w sobie radar, który wyczuwa nastroje innych ludzi i wpływa na Twój nastrój. Wyzwaniem jest przeprogramowanie energii samotności na energię bliskości. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Otwieram się na innych”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Pobudź do pracy neurony lustrzane Read More »

Uwolnij oksycotynę, eliksir przyjaźni

Oksytocyna to eliksir przyjaźni, jej poziom ma wpływ na Twoje relacje z innymi. Bliskość z innymi to kobieca recepta na stres. Wysoki poziom oksytocyny redukuje poziom hormonu stresu i pomaga się rozluźnić. Naucz się wspierać swój organizm w produkowaniu oksytocyny. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Otwieram się na innych”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam

Uwolnij oksycotynę, eliksir przyjaźni Read More »

07. Odnajdź swój dom

Poczuj jak Twoje komórki wracają do domu. Czujesz się samotna, ponieważ na duchowym poziomie nie czujesz, że masz dom. Dom oznacza poczucie spokoju, bezpieczeństwa, zaufania, ciepła, bliskości. Rozwiń w sobie to poczucie. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Otwieram się na innych”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

07. Odnajdź swój dom Read More »

Scroll to Top