Jestem cierpliwą mamą

Oddychaj. Warsztat

Zauważyłam, że kiedy tracę cierpliwość, to również tracę oddech. Kiedy więc zauważam, że kończy mi się cierpliwość i zaraz zaleją mnie emocje, wchodzę w stan skupienia na swoim wnętrzu i zaczynam oddychać przeponą. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Jestem cierpliwą mamą”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Oddychaj. Warsztat Read More »

Czynniki, które osłabiają naszą cierpliwość. Warsztat

Cierpliwość jest naszym wewnętrznym zasobem. Jako mamy jesteśmy na co dzień poddane zewnętrznym czynnikom, które permanentnie tę cierpliwość osłabiają, wskutek czego może nam jej zabraknąć dla dziecka. Jakie to czynniki? Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Jestem cierpliwą mamą”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Czynniki, które osłabiają naszą cierpliwość. Warsztat Read More »

Wstęp z przykładami. Warsztat

Od lat medytuję, zajmuję się pracą ze świadomością i budowaniem wewnętrznego spokoju. Mimo to, w relacji z moją ukochaną córką, w obliczu codziennych wyzwań, moja cierpliwość jest często wystawiana na próbę i zdarza mi się stracić równowagę. Ten warsztat jest częścią wyzwania ,,Jestem cierpliwą mamą”. Jeżeli chcesz pogłębić ten temat, zapraszam Cię do wyzwania.

Wstęp z przykładami. Warsztat Read More »

Scroll to Top