Wyzwania

Odpuść swoje oczekiwania

Lęk jest naturalną częścią naszego doświadczenia. Często pojawia się w chwilach niepewności, zmiany czy wyzwań. Jest to uczucie, które może być trudnym doświadczeniem, ale jest nam ono potrzebne. Lęk niesie ze sobą głębokie przesłanie i stwarza nam możliwość transformacji. Dołącz do warsztatu i naucz się odpuszczać oczekiwania, aby objąć lęk i otworzyć się na pełniejsze […]

Odpuść swoje oczekiwania Read More »

Zaakceptuj sytuację

Tak jak nie mamy wpływu na to, w jakich sytuacjach się znajdujemy, tak zawsze mamy wpływ i wybór jakie nastawienie do danej sytuacji budujemy w sobie. Jak więc budować w sobie pozytywne nastawienie i jak nauczyć się dostrzegać potencjał w każdej sytuacji? Zapraszam Cię do tego warsztatu!

Zaakceptuj sytuację Read More »

Wybacz sobie błędy

Jak przestać obwiniać siebie za przeszłe decyzje, jak doceniać swoje doświadczenia oraz jak zmienić perspektywę i zacząć postrzegać błędy jako cenne lekcje życiowe? Dołącz do naszego warsztatu i odkryj, jak błędy mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem w drodze do lepszej siebie!

Wybacz sobie błędy Read More »

Odpuść ocenę siebie

Wewnętrzny krytyk to jeden z głosów, które masz w sobie. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, w jakim momencie słyszysz go szczególnie głośno, uświadomić sobie po co jest, i czego możesz się od niego nauczyć. Otwierający głowę i serce warsztat z inspirującymi przykładami i ćwiczeniami, a do tego poprowadzony z dużą dawką humoru i luzu! 

Odpuść ocenę siebie Read More »

Rozpuszczam gniew

Czy czujesz, że gniew często przejmuje kontrolę nad Twoim życiem? Nasz warsztat pomoże Ci zrozumieć gniew na poziomie biologicznym, psychologicznym, energetycznym i duchowym oraz nauczy, jak przekształcić go w współczucie. Poznasz skuteczne metody, które pozwolą Ci w sposób konstruktywny rozbrajać uczucie gniewu, by przestało kumulować się w Tobie.

Rozpuszczam gniew Read More »

Pokonuję zmartwienia

Jak powstają zmartwienia na poziomie biologicznym, psychologicznym, energetycznym i duchowym, oraz jak przekształcić energię zmartwień w energię wewnętrznego spokoju? Warsztat pełen codziennych przykładów oraz praktycznych ćwiczeń, które pozwolą Ci zrozumieć, dostrzec a następnie pracować ze swoimi lękami i zmartwieniami na wszystkich jego poziomach.

Pokonuję zmartwienia Read More »

Otwieram się na innych

Samotność może być trudnym doświadczeniem, zwłaszcza gdy czujemy się niekompletne i szukamy na zewnątrz tego, czego wewnętrznie nam brakuje. Kurs “Pokonuję samotność, buduję relacje z innymi” to duchowa podróż, która pomoże Ci odkryć, że pełnia i poczucie bezpieczeństwa są w Tobie, niezależnie od obecności innych osób. Kurs zawiera medytacje, które pomogą Ci nawiązać głębszy kontakt

Otwieram się na innych Read More »

Ustalam swoje zasady

Jakimi zasadami w życiu kieruje się Pozytywna Egoistka? Co to właściwie znaczy filozofia pozytywnego egoizmu i jak może ona wpłynąć na Twoje życie? To wyzwanie będzie dla Ciebie pełne wewnętrznych wglądów i głębokiej transformacji, które poprowadzą Cię do życia na swoich zasadach!

Ustalam swoje zasady Read More »

Scroll to Top