Nowości

Wybacz sobie błędy

Jak przestać obwiniać siebie za przeszłe decyzje, jak doceniać swoje doświadczenia oraz jak zmienić perspektywę i zacząć postrzegać błędy jako cenne lekcje życiowe? Dołącz do naszego warsztatu i odkryj, jak błędy mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem w drodze do lepszej siebie!

Wybacz sobie błędy Read More »

Odpuść ocenę siebie

Wewnętrzny krytyk to jeden z głosów, które masz w sobie. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, w jakim momencie słyszysz go szczególnie głośno, uświadomić sobie po co jest, i czego możesz się od niego nauczyć. Otwierający głowę i serce warsztat z inspirującymi przykładami i ćwiczeniami, a do tego poprowadzony z dużą dawką humoru i luzu! 

Odpuść ocenę siebie Read More »

Nie pytam o pozwolenie

Piękny, interaktywny warsztat Dagmary i Konrada o… relacjach! Czy może być lepsze połączenie, by o granicach, oczekiwaniach i problemach w komunikacji opowiadali jednocześnie kobieta i mężczyzna? Posłuchaj, jak budować relację na poziomie dorosły-dorosły, opierającą się na wzajemnym szacunku i partnerstwie, gdzie każdy ma prawo do swojej wolności i niezależności.

Nie pytam o pozwolenie Read More »

Przestaję się tłumaczyć

Jak stać się pewną swojej mocy, niezależną kobietą, która stoi twardo na swoich nogach i wie, że poradzi sobie w każdej sytuacji? Kobietą, która nie daje sobą manipulować i wpędzić w poczucie winy, ale też nie manipuluje i nie obwinia innych? Poznaj mechanizmy, które wyzwalają w Tobie rolę tłumaczącego się dziecka. Bo gdy sobie je

Przestaję się tłumaczyć Read More »

Żegnam poczucie winy

To wyzwanie pomoże Ci zrozumieć, że każda z nas ponosi odpowiedzialność za swoje wybory, działania i ich konsekwencje. Pora wyjść z mentalności braku, martwienia się i prób zasługiwania na szczęście. Pożegnaj poczucie winy, rozbudź w sobie moc i zdobywaj nowe szczyty swoich możliwości!!

Żegnam poczucie winy Read More »

Scroll to Top