Zostań pozytywną egoistką!

Zacznij w końcu żyć na swoich zasadach. Pozbądź się poczucia winy! Dowiedz się jak przestać się tłumaczyć, pytać o pozwolenie i spełniać oczekiwania innych. Poczuj więcej pewności.

Kupuję transformujący pakiet

Żyj na swoich zasadach i zostań pozytywną egoistką!

Zacznij w końcu żyć na swoich zasadach. Pozbądź się poczucia winy! Dowiedz się jak przestać się tłumaczyć, pytać o pozwolenie i spełniać oczekiwania innych. Poczuj więcej pewności.

Kupuję transformacyjny pakiet

Przeszłam przez wiele trudnych sytuacji, dzięki właściwemu myśleniu i nastawieniu zbudowałam moc, niezależność, zaufanie do siebie, pewność, spokój. Teraz chcę pomóc Tobie. Nauczę Cię, jak rozwijać pewność siebie i pożegnać poczucie winy. Krok po kroku pokażę Ci, jak kreować życie na własnych zasadach, zamiast wciąż spełniać oczekiwania innych. Gruntownie znam ten temat. Od 8 lat żyję i pracuję na własnych zasadach. 

Zbudowałam markę Projekt Egoistka 11 lat temu z moim mężem. Osiem lat temu mój mąż zmarł na raka. Z chwilą jego śmierci utraciłam dom, spółkę, którą razem prowadziliśmy, zostałam z długiem hipotecznym bez oszczędności (wszystkie pieniądze wydaliśmy na leczenie). Byłam wyczerpana, a moje ciało zestresowane.

Z takiego punktu, w przeciągu 5 lat zbudowałam na nowo swoje życie i szczęście. Przeżyłam żałobę na własnych zasadach. Odbudowałam swoje finanse, mam karmiącą relację z moją 4 letnią córeczką. Samodzielnie z nią mieszkam i podróżuję. Przekształciłam relacje z ojcem mojej córki w przyjaźń. Osiągnęłam spektakularny sukces medialny pisząc 7 bestsellerów o pozytywnym egoizmie.

Od 3 lat mam też swoją wirtualną Akademię Pozytywnej Egoistki, z której skorzystało przeszło 2500 kobiet. Codziennie ze mną medytują, praktykują i rozwijają się. Zbudowałam wspierającą społeczność w social mediach liczącą przeszło 170 000 kobiet

Jestem międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem systemu uwalniającego traumy i regulującego emocje CHS (system łączy wschodnie metody Qi-gong, jogę, oddech i medytację). Od 7 lat prowadzę kobiety przez uzdrawiające procesy.

Kupuję transformujący pakiet Kopia Opinie (Relacja na Instagramie) - 2 18 17 16 14 13 20

Dla singielek, które pragną zaprosić do swojego życia dojrzałą, partnerską relacje, a boją się utracić swoją wolność i niezależność.

25

Dla mam, które chcą odzyskać czas dla siebie, nauczyć się skutecznie dzielić obowiązkami i odpowiedzialnością, by czerpać radość z życia i macierzyństwa.

22

Dla kobiet w relacji, które chcą przekształcić swoją relacje na partnerską, zacząć wyrażać swoje potrzeby i granice, poczuć więcej wolności i niezależności.

23

Dla kobiet, którym brakuje pewności siebie, które żyją według zasad narzuconych im przez innych, czują się winne, spełniają oczekiwania innych, poświęcają się i zapomniały o sobie.

Odkryłam coś ważnego

Wysłuchałam ogromną ilość historii i opowieści moich kursantek. To pozwoliło mi zdefiniować kluczowy problem, który nas – kobiety – kotwiczy we frustracji, żalu, rozczarowaniu i zmęczeniu.

Staramy się nieustannie zasługiwać na miłość, uwagę, szacunek, pieniądze, bo czujemy się niepewne i zależne.

Kupuję transformujący pakiet

W swoim życiu funkcjonujemy w mentalności braku

1

Brakuje nam pieniędzy, aby czuć się bezpiecznie i rozluźnić się.
Jesteśmy więc w energii lęku i zmartwień.

4

Brakuje nam czasu, aby w spokoju i z satysfakcją realizować swoje plany i zadania.
Jesteśmy więc w energii gniewu i stresu.

5

Brakuje nam bliskości, aby poczuć się kochane i zaopiekowane.
Jesteśmy więc w energii samotności i dopominania się.

2

Brakuje nam wsparcia w rozwiązywaniu problemów i organizowaniu codzienności.
Jesteśmy więc w energii żalu i rozczarowania.

3

Brakuje nam odwagi, aby wziąć życie we własne ręce i sięgnąć po marzenia!
Jesteśmy więc w energii zniechęcenia i wypalenia.

6

Brakuje nam zdecydowania, aby klarownie wyrażać swoje granice i potrzeby.
Jesteśmy więc w energii podporządkowania.

Możesz to zmienić

Emocje mają swoją wibrację i energię. Wypełniają nasze wnętrze, tworzą nasze samopoczucie i dodają, lub zabierają, nam moc. Wpływają na to jaką atmosferę tworzymy w domu i jak układa się nasza relacja z partnerem.

Pomyśl jak możesz być szczęśliwa, gdy codziennie czujesz żal, rozczarowanie, gniew, lęk, samotność, zniechęcenie? Ale nie musi tak być!

Możesz to zmienić. Możesz zacząć czuć radość, spokój, miłość, wdzięczność, niezależność, pewność.

Kupuję transformujący pakiet

Jakie rezultaty osiągniesz pracując ze mną:

7

Poczujesz więcej pewności siebie, aby wyrażać swoje potrzeby i granice w relacjach

8

Wzrośnie twoja odwaga, aby zacząć wprowadzać zmiany i działać dla siebie

9

Wzrośnie twoja świadomość w zakresie wzorców, które nieświadomie odtwarzasz

10

Nauczysz się, jak tworzyć dorosłe partnerskie relacje

11

Wyjdziesz z mentalności „braku” ku obfitości i bogactwu

12

Poczujesz spokój i ulgę, zmniejszysz poziom stresu

Jak to działa?

Kurs „Zostań Pozytywną Egoistką i żyj na własnych zasadach” to piękny proces, na który składają się następujące elementy:

 1. Profesjonalne nagrania video – na platformie kursowej znajdziesz 20 lekcji wideo pełnych inspirujących opowieści, ćwiczeń i wiedzy, ułożone w 5 tematycznych modułów. Trzy pierwsze moduły prowadzi Dagmara, a kolejne dwa prowadzone są w duecie z Konradem. W ramach lekcji prowadzimy Cię przez proces budowania pewności siebie, żegnania poczucia winy i dojrzewania do życia na własnych zasadach.
 2. Profesjonalne nagrania audio – na platformie znajdziesz 20 minutową medytację prowadzoną przez Dagmarę i Konrada, którą możesz odsłuchać w każdym momencie dnia, aby się uspokoić i wzmocnić poczucie pewności. Znajdziesz też 5 ćwiczeń audio przygotowanych przez Konrada.
 3. Sesje live (on-line) pytań i odpowiedzi – w ramach kursu zaplanowane są sesje pytań i odpowiedzi z Dagmarą i Konradem. Sesje zostają zapisane i znajdziesz je na platformie kursowej. Będziesz mogła odtworzyć powtórkę, jeśli nie możesz być na żywo.
 4. Transformujące sesje live (on-line) oddechowe z Konradem – to 1,5 godzinne spotkanie, w czasie którego mamy okazję zanurzyć się w głąb siebie. Minimum gadania, maksimum doświadczenia. Zaczynamy z miejsca, w którym jesteśmy. Od naszych aktualnych zmagań, trosk, marzeń i pragnień. Od tego, co chcesz już za sobą zostawić, co Ci nie służy. I od tego, po co chcesz sięgnąć, za czym tęsknisz, czego pragniesz. Leżąc w swoim domu wyruszysz we wspólną podróż oddechową. A wówczas mogą wydarzyć się różne rzeczy. Możesz nawiązać kontakt z pamięcią swojego ciała, z tkwiącymi w nim napięciami i blokadami – i pozwolić im się stopniowo rozpuścić. Możesz wrócić do starych, ciągle niezamkniętych historii, przeżyć i emocji, które gdzieś głęboko nadal cię trzymają i uwierają – i pozwolić im się dosycić, domknąć i uzdrowić.  Możesz pozbyć się tego, co ciąży, usztywnia i ogranicza – i odzyskać lekkość życia.
 5. Transformujące sesje live (on-line) pracy z podświadomością i intuicją z Dagmarą – to 1,5 godzinne spotkanie, w trakcie którego doświadczymy bardzo głębokiego stanu relaksu i medytacji. Rozluźnimy każdą komórkę ciała, przełączymy się na niskie częstotliwości fal mózgowych, by pracować z naszą podświadomością. Będziemy wizualizować nowe możliwości, przywoływać najlepszy wariant przyszłości. Skorzystamy z wiedzy dostępnej w ramach psychologii kwantowej, aby dokonać zmiany naszych wzorców zapisanych w dzieciństwie. Ta sesja uwalnia żal, pozwala nam pożegna przeszłość, zmienia naszą wibrację. Gdy ją zakończymy poczujesz głęboki spokój, akceptację, ulgę i nową energię.
strona internetowa - 8

Poznaj zawartość kursu

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować poczucie pewności i mocy, osiągając niewiarygodne rezultaty w życiu zawodowym oraz podniosły poziom szczęścia w życiu prywatnym.

 • Moduł 1: Poczuj się pewnie.

  Lekcja 1: Zrozumiesz, czym jest prawdziwa pewność siebie i jak wygląda proces jej budowania.
  Lekcja 2: Usłyszysz inspirującą historią, jak ja budowałam pewność siebie.
  Lekcja 3: Zrozumiesz dlaczego nie czujesz się pewnie i zlokalizujesz źródło swojej niepewności.
  Lekcja 4: Poprowadzę Cię przez inspirując ćwiczenie w którym nakreślisz swoją drogę do pewności siebie.
  Ćwiczenie 1 z Konradem: Droga do pewności siebie

 • Moduł 2: Pożegnaj poczucie winy.

  Lekcja 5: Zrozumiesz skąd bierze się poczucie winy i jak można je pożegnać.
  Lekcja 6: Rozpoznasz „rolę ofiary” i dowiesz się jak można z niej wyjść.
  Lekcja 7: Zdiagnozujesz w których obszarach życia oddajesz swoją sprawczość.
  Lekcja 8: Poznasz korzyści psychologiczne, które czerpiesz z odczuwania „winy”. 
  Ćwiczenie 2 z Konradem: Wyjdź z mentalności ofiary

 • Moduł 3: Przestań się tłumaczyć.

  Lekcja 9: Poznasz jak działa mechanizm tłumaczenia się.
  Lekcja 10: Nauczysz się chronić przed manipulacją innych, mającą na celu „tłumaczenie się”.
  Lekcja 11: Rozpoznasz „rolę dziecka”
  Lekcja 12: Poznasz wskazówki, jak możesz wyjść z „roli dziecka” i dorosnąć do życia na własnych zasadach.
  Ćwiczenie 3 z Konradem: Tylko dziecko się tłumaczy

 • Moduł 4: Nie pytaj o pozwolenie.

  Lekcja 13: Zrozumiesz na czym polega relacja Dorosły – Dorosły i czego nie powinnaś robić dla innych dorosłych w relacjach.
  Lekcja 14: Określisz swoją strefę wpływu i wolności.
  Lekcja 15: Nauczysz się komunikować klarownie, przejrzyście i dojrzale swoje potrzeby, decyzje i granice.
  Lekcja 16: Weźmiesz odpowiedzialność, za to, co kluczowe dla Twojego szczęścia.
  Ćwiczenie 4 z Konradem: Poczuj swoje granice

 • Moduł 5: Żyj na swoich zasadach.

  Lekcja 17: Poznasz zasady pozytywnego egoizmu, które pomogą Ci budować niezależność.
  Lekcja 18: Przeprowadzisz audyt własnych oczekiwań, zrobisz porządek z nimi!
  Lekcja 19: Ustalisz własne zasady, które będą drogowskazami w nowej rzeczywistości.
  Lekcja 20: Dowiesz się, czym jest mechanizm „spychologii” i jakie ma konsekwencje dla twojego życia.
  Ćwiczenie 5 z Konradem: Żyj na swoich zasadach

 • Medytacja z Dagmarą i Konradem.

  Medytacja: Wibruję pewnością, spokojem i miłością

 • Sesja otwierająca z Dagmarą i Konradem.

  Sesja otwierająca z Dagmarą i Konradem.

 • Transformujące sesje z Dagmarą.

  Transformująca sesja live z Dagmarą pracy z podświadomością i intuicją pt: „Nie bądź ofiarą użyj swojej mocy”.
  Transformująca sesja live z Dagmarą pracy z podświadomością i intuicją pt: „Pożegnaj dziecko i wyzwól w sobie kobietę!”.
  Transformująca sesja live z Dagmarą pracy z podświadomością i intuicją pt: „Nie bij głową w mur – zaakceptuj”.

 • Transformujące sesje z Konradem.

  Transformująca sesja live z Konradem pracy z oddechem i emocjami pt: „Stań mocno w swoich granicach”.
  Transformująca sesja live z Konradem pracy z oddechem i emocjami pt: „Skończ z zadowalaniem innych”.
  Transformująca sesja live z Konradem pracy z oddechem i emocjami pt: „Odzyskaj pewność siebie”.

 • Finałowa sesja pytań i odpowiedzi z Dagmarą i Konradem.

  Finałowa sesja pytań i odpowiedzi z Dagmarą i Konradem.

Zapisuję się na kurs!

Ten kurs poprowadzimy razem

Spotkaliśmy się, aby tworzyć niezwykłe, wartościowe i głębokie procesy dla innych. Doskonale się uzupełniamy jako duet prowadzący medytacje, sesje, warsztaty. Dzięki naszej żywej i radosnej energii każde spotkanie ładuje Cię pozytywną energią. Oboje uwielbiamy pracę „na procesie”, dzięki której można uzyskać spektakularne rezultaty!

Chcemy Ci powiedzieć, że jeśli dzisiaj nie czujesz się pewna, spokojna, bezpieczna, to nie Twoja wina, lecz tego, jak byłaś wychowana, co obserwowałaś. Psychologia tłumaczy, że do 6 roku życia najsilniej zapisują się wzorce w naszej podświadomości, a później prowadzą nas przez życie. Decydują o tym, jakich wyborów dokonujemy. Jeśli rozpoznasz wzorce i świadomie zaczniesz je zmieniać, możesz odmienić swoje życie.

Jak to zrobić? Na przykład biorąc udział w tym kursie. Dzięki niemu możesz wyjść z mentalności braku! Nie musisz zasługiwać na miłość, pieniądze, uwagę. Nauczymy Cię, jak kreować swoje życie poprzez swoje myśli, słowa i działania. Podzielimy się tym, co wiemy, co sami używamy i co daje niesamowite rezultaty! Będziesz mogła zbudować w sobie poczucie wartości, odwagę, stanąć po swoje stronie.

Zapisuję się na kurs! Kopia Opinie (Relacja na Instagramie) - 3 12 11 10 9

Poznajmy się bliżej

Dagmara Skalska: autorka bestsellerowych książek i kursów dla kobiet. Od 11 lat zajmuje się rozwojem świadomości. Jest uczennicą wojownika Shaolin i buddyjskiego Lamy. Pomaga innym rozwijać swoją wewnętrzną moc, siłę, potencjał, pokazuje ścieżkę uzdrowienia mentalnego, emocjonalnego, cielesnego. Certyfikowany nauczyciel Calligraphy Helth System (chińskiego systemu uzdrawiania ciała i umysłu). Posiada 2 stopień Reiki. W pracy z ludźmi wykorzystuje elementy wizualizacji, ruchu, oddechu, medytacji, mindfulness, reiki, pracy z intuicją. Opracowała autorska metodę uwalniania ciała i umysłu od blokad, tłumionych emocji, wspomnień.

Konrad Kuśnierzewski: zajmuje się świadomą pracą z ciałem oddechem i emocjami. To subtelna, a jednocześnie potężna praca, pozwalająca dokonać prawdziwej wewnętrznej transformacji. Jest certyfikowanym trenerem i praktykiem oddechu, ukończył 2.5-letni Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Jest trenerem rozwoju osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Ukończył Szkołę Męskich Grup. Prowadzi szkolenia dla firm. Prowadzi warsztaty pracy z ciałem, oddechem i emocjami w różnych miastach Polski. Współprowadzi obozy rozwojowe dla Ojców i Synów. Współtworzy przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn.

Zapisuję się na kurs!

Ty decydujesz kiedy zaczniesz zmianę!

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w swój rozwój i wybierz swój pakiet już teraz!

PAKIET BASIC

440 PLN

[table id=1 /] Kupuję dostęp!

PAKIET GOLD

640 PLN

[table id=2 /] Kupuję dostęp!

PAKIET VIP

840 PLN

[table id=4 /] Kupuję dostęp!

PAKIET VIP

840 PLN

Edit
Dostęp do 5 modułów kursu, czyli 20 lekcji i 5 ćwiczeń przez 12 miesięcy.
Dostęp do aktualizacji kursu przez 12 miesięcy.
Dostęp do 2 sesji LIVE (online) pytań i odpowiedzi z Dagmarą i Konradem w sierpniu.
Dostęp do 1 medytacji prowadzonej (audio) dedykowanej programowi przez 12 miesięcy. Możesz ją pobrać na swoje urządzenie.
Dostęp do 3 transformujących sesji LIVE (online) oddechowych z Konradem od sierpnia do października (1 sesja w miesiącu).
Dostęp do 3 transformujących sesji LIVE (online) pracy z podświadomością i intuicją z Dagmarą od sierpnia do października (1 sesja w miesiącu).

Kupuję dostęp! 16

Sesja audio porannych afirmacji

Sesja audio porannych afirmacji budujących pewność siebie. Pomogą Ci każdego dnia utrzymać pozytywne nastawienie i nie zboczyć z obranego kursu.

Wartość poza kursem: 57 zł

18

Zeszyt inspiracji

Zeszyt inspiracji Dagmary Skalskiej, z jej przemyśleniami i wskazówkami, które w chwilach zwątpienia pomogą Ci przypomnieć sobie o tym co ważne.

Wartość poza kursem: 49 zł

17

Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń „30 Nawyków Pozytywnej Egoistki”. Te ćwiczenie pomogą Ci trenować poczucie pewności, przypomnieć sobie codziennie o tym co dla Ciebie ważne, poczuć wdzięczność za to co jest.

Wartość poza kursem: 49 zł

24

Espresso oddechowe

Espresso oddechowe 20 minutowa sesja video z poranną sesją oddechową z Konradem. Możesz używać jej po to aby pobudzić energię rano.

Wartość poza kursem: 66 zł

Co otrzymujesz po zakupie?

13

Platformę kursową

z dostępem do materiałów z programu

14

Autorski program

kurs poprowadzi Cię w pięknym procesie zmiany

15

Bonusy

6 bonusów o łącznej wartości 221 zł

Co zyskasz biorąc udział w kursie?

 • Poczujesz więcej życiowej energii do działania
 • Poczujesz więcej pewności siebie
 • Będziesz skuteczniej wyrażać swoje granice i komunikować potrzeby
 • Nauczysz się budować partnerskie relacje
 • Uwolnisz się od poczucia winy i żalu
 • Będziesz skuteczniejsza w realizowaniu codziennych zadań zawodowych i prywatnych, gdyż Twoja koncentracja wzrośnie a poziom stresu zmaleje
 • Poczujesz więcej spokoju i równowagi
 • Wzrośnie poziom twojej odwagi do podejmowania nowych wyzwań. 
Zapisuję się na kurs!

Masz pytanie?

 • Kiedy otrzymam dostęp do platformy kursowej?

  Dostęp do platformy kursowej, na której znajdują się materiały otrzymasz do 10 minut od opłacenia zamówienia. Musisz pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na płatność zwykłym przelewem lub przekazem pocztowym to dostęp do programu otrzymasz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Jeśli nie otrzymałaś dostępu w wyżej określonym czasie napisz na kontakt@projektegoistka.pl a pomożemy.

 • Czy wszystkie materiały otrzymam od razu po opłaconym zamówieniu, czy będą udostępniane stopniowo?

  20 lekcji otrzymasz od razu. Spotkania live są realizowane według harmonogramu. Do 48 h po odbyciu się livu, na platformie kursowej znajdziesz zapis spotkania.

 • Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

  Dostęp do materiałów otrzymujesz na 6 lub 12 miesięcy (w zależności od tego, którą wariant oferty zakupiłaś)

 • W jaki sposób zostaną mi przekazane materiały z programu?

  Materiały z programu (pliki wideo, audio, tekstowe) są osadzone na platformie kursowej online. Po zakupie programu (niezależnie od wybranego wariantu) otrzymasz login i hasło do platformy kursowej, na której znajdziesz materiały.

 • Czy mogę pobrać materiały z programu na swoje urządzenie (komputer, telefon tablet)?

  Możesz pobierać tylko materiały oznaczone jako (do pobrania)

 • Czy mogę otrzymać fakturę do zakupu?

  Tak, pamiętaj aby przy składaniu zamówienia podać nam dane Twojej firmy.

 • Co zrobić, gdy mam problem z zakupem lub chcę o coś zapytać?

  W takich sytuacjach śmiało pisz do nas na adres kontakt@projektegoistka.pl

 • Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?

  Zamówienie na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.

 • Czy moje dane są bezpieczne?

  Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.

Zapisuję się na kurs!