Zostań pozytywną egoistką!

Programy mentoringowe dla kobiet.

Od 11 lat zajmuję się mentoringiem kobiet – wyniosę Cię w wyższy wymiar miłości, bogactwa, pewności, aktywuje Twój potencjał i moc do działania.

Witaj na platformie pozytywnej egoistki

Znajdziesz tutaj ogrom wspaniałych materiałów, które pomogą Ci w pokonaniu swoich barier i osiągnięciu swoich życiowych celów.

Jestem tutaj nowa

Witaj kochana!

Wspaniale, że znalazłaś się tutaj bo czeka Cię wiele wspaniałych doświadczeń. Zapraszam Cię do poznania mnie bliżej oraz zapoznania się z moją ofertą.

Moja przestrzeń

Witaj kochana!

Wspaniale, że znalazłaś się tutaj bo czeka Cię wiele wspaniałych doświadczeń. Zapraszam Cię do poznania mnie bliżej oraz zapoznania się z moją ofertą.

MOJA HISTORIA

Od 11 lat żyję i pracuję na swoich zasadach

Projekty, które prowadziłam w ostatnich 4 latach wygenerowały ponad 4 miliony przychodu. Zbudowałam społeczność kobiet, które się wspierają i razem rozwijają a liczy ona ponad 170 tys osób!

W czasie 3 lat napisałam 7 książek, które stały się bestsellerami na rynku kobiecych publikacji. Mieszkam tam gdzie chcę, mam wolność wyboru jak realizuje zadania i czemu poświęcam energię! Mam 4 letnią córeczkę z którą buduję karmiącą relację! Mam inspirujące partnerstwo w którym czuję, że się rozwijam!

SPEŁNIŁAM SWOJE MARZENIA!

Spełniłam swoje marzenia i odważnie sięgam po to, czego pragnę. Nie boję się sprawdzać swoich marzeń!

Mieszkałam z 2 letnią córeczką na szczycie Andaluzyjskiej góry w ośrodku medytacyjnym, uczyłam się od prawdziwego mistrza Shaolin w Australii, spałam na dzikich plażach w Hiszpanii, czując się totalnie wolna i kobieca. Uwolniłam swoją głowę od wielu myśli, które chciały mnie pozbawić tego, co w życiu soczyste i warte przeżycia.

GOŚCILI MNIE

Mogłabyś powiedzieć – miałaś szczęście. Gdyby nie fakt z jakiego punktu stratowałam.

W roku 2015 mój ukochany mąż zmarł na raka, a ja straciłam dom firmę i zostałam z gigantycznym długiem. Byłam wyczerpana i straciłam wszystko, co kochałam i budowałam przez 8 lat.

Postawiłam wtedy wszystko na jedną kartę! Na siebie – swoją energię, kreatywność i moc.

Zaczynałam raz jeszcze. Zainwestowałam czas, energię, pożyczone pieniądze w kursy z Mistrzami dzięki którym mogłam zmienić swoją sytuację o 180 stopni! Może myślisz, że dostałam od nich gotowe rozwiązania moich problemów i strategie jak wyjść z tragicznego położenia?

JAK DO TEJ PORY POMOGŁAM KOBIETOM?

0
Stworzonych kursów online
0
Kobiet, którym pomogłam
0 mln
Przychodu w cztery lata
0 tys.
Kobiet w mojej społeczności
0
Napisanych książek

Ile byłabyś gotowa zapłacić za to, aby wreszcie móc pracować tak jak kochasz i zarabiać tyle ile chcesz?

Myślisz, że to niemożliwe? To posłuchaj uważnie…