portal egoistka

Jesteś ambitna i masz wielkie wizje? Wybierasz dla siebie wolność i niezależność? Wiesz już, że zasługiwanie na miłość, zaspokajanie oczekiwań innych, przymus robienia – to nie Twoja bajka?

Przybij piątkę! W tym miejscu wzmocnisz siebie, zaopiekujesz się sobą i poznasz kobiety, które myślą podobnie!

Otwieram dla Ciebie Portal do Twojego soczystego życia na własnych zasadach!

Warsztaty, wyzwania, medytacje, praktyka, mentoring i wiele więcej!

Chcesz rozwijać swój biznes, budować karmiące relacje i promieniować swoją kobiecością?

Potrzebujesz codziennej aktywacji, regeneracji i wsparcia! Bez tego się wypalisz.

Wiem jakie wyzwania stoją przed pełną pasji mamą, atrakcyjną partnerką, liderką pociągającą społeczność, ekspertką budującą swój biznes z sukcesem. Każdego dnia łączę wszystkie te role.

Stąd wiem, jakie wyzwania stoją przed Tobą:

 • Budujesz solidny mindset i łamiesz schematy
 • Chcesz zaufać sobie w pełni i wybierać w zgodzie ze sobą
 • Utrzymujesz energię na wysokim poziomie
 • Aktywujesz pokłady spokoju i wytrwałości
 • Jesteś kreatywna i sprawcza na co dzień
 • Utrzymujesz skupienie i klarowność kierunku
 • Ekscytujesz się tym co robisz
 • Dbasz o rozluźnienie w wyzwaniach

Dużo tego? No pewnie! Dlatego potrzebujesz codziennej aktywacji, regeneracji i wsparcia. Na Portalu Egoistka to wszystko na Ciebie czeka!

Sprawdziłaś jak się żyje życiem innych i dojrzałaś do tego, aby żyć po swojemu i decydować samodzielnie?

Dzięki moim warsztatom, wyzwaniom, medytacjom, relaksacjom, codziennej praktyce zadbasz o swój spokój, klarowność, witalność, pewność i kobiecość.

Twój Portal do życia po swojemu!

Na portalu znajdziesz tysiące soczystych godzin materiałów audio i video w postaci wyzwań, warsztatów, sesji do praktyki Calligraphy Health, medytacji, relaksacji!

Portal egoistka - miejsce Twojej mocy i spokoju.

To Twoja wirtualna przestrzeń, dzięki której codziennie będziesz podłączona do wibracji spokoju, pewności, odwagi.
To co wydarzy się dla Ciebie tutaj będzie epickie!

Kocham obfitość!

Stworzyłam dla Ciebie obfitą i bogatą przestrzeń wirtualną do wspierania Twojej mocy, kreatywności, spokoju, pewności! Możesz z niej korzystać w domu i w podróży, z każdego miejsca na świecie.

medytacji i relaksacji
w ciągu roku
0 +

W tej przestrzeni znajdziesz starannie przygotowane nagrania: medytacje, relaksacje, wizualizacje, afirmacje, które pomogą Ci osiągnąć głęboki relaks i mentalne odprężenie.

Korzystaj z nich o dowolnej porze dnia:

 • rano, aby zyskać energię i pozytywne nastawienie,
 • w trakcie dnia, by zrelaksować się i zredukować stres,
 • lub wieczorem, by przygotować umysł do spokojnego snu.

Naukowe badania potwierdzają, że regularne korzystanie z medytacji i relaksacji obniża poziom kortyzolu we krwi, uwalnia napięcia emocjonalne i cielesne, zwiększa poziom koncentracji, efektywności i zadowolenia! Odkryj moc płynąca z tej praktyki!

sesji do praktyki
w ciągu roku
0 +

W tej przestrzeni znajdziesz sesje do praktyki Calligraphy Health, systemu który łączy elementy Tai-Chi, Qi Gong i jogi.
Ta holistyczna metoda wzmacnia ciało, uspokaja umysł, harmonizuje energię. Dzięki niej spowolnisz procesy starzenia oraz rozpoczniesz serwisowanie i uzdrawianie wewnętrznych narządów.

Praktykuj Calligraphy Health każdego dnia, dostosowując sesje do swojego rytmu dnia i potrzeb.

 • Rano, aby energetyzować ciało i umysł,
 • w ciągu dnia aby zwiększyć swoją koncentrację i skupienie
 • oraz wieczorem, aby zrelaksować ciało przed snem (jednak nie później niż 2 h przed zaśnięciem)
warsztatów
w ciągu roku
0 +

W tej przestrzeni odnajdziesz starannie opracowane sesje do praktyki oddechowej, które pomogą Ci pracować z ciałem i emocjami. Dzięki praktykom oddechowym rozluźnisz i zregenerujesz ciało. Napełnisz się tlenem i energią, uwalniając napięcia i zmęczenie. Odczujesz więcej miękkości i przestrzeni na naturalny przepływ życiowej energii.

Możesz uczestniczyć w sesjach o dowolnej porze dnia:

 • rano, aby rozpocząć dzień z energią i wewnętrznym ogniem;
 • w ciągu dnia, aby zrelaksować się i odzyskać równowagę;
 • wieczorem, aby napełnić się spokojem przed snem.

Portal otworzy ci wrota do równowagi i lekkości.

Gdy jesteś ambitna i masz wielkie wizje balansujesz na cienkiej linii – pomiędzy presją a ekscytacją (flow). Z moimi materiałami pozostaniesz w stanie flow.

Poznasz sekretne metody jak ja to robię, że jestem rozluźniona i osiągam sukces, choć łączę tak wiele ról i realizuje tak wiele zadań.

Jak używać Portalu Egoistka?

Budzisz się rano i potrzebujesz więcej energii?

To proste! Logujesz się na Portal Egoistka i wybierasz kategorię “poranna praktyka”.
W tej sekcji znajdziesz nagrania video do wspólnej praktyki Calligraphy Health (metoda łączy jogę, qi-gong, medytacje w ruchu, świadomy oddech)

"Dagmara Skalska jest cudowną nauczycielką, która jest cierpliwa i wyrozumiała, ale tez wymagająca i motywująca do pracy! Myślę, że jej największa siła to niesamowita intuicja i wyczucie co jest potrzebne w danym momencie - kiedy dać przestrzeń do zrozumienia własnych błędów, a kiedy skorygować. Najpiękniejsze w Calligraphy Health jest to, że te wszystkie zmiany które zauważam i “poluzowywanie gumy”

Wieczorem chcesz poczuć spokój i równowagę po dniu pełnym wyzwań?

To proste. Logujesz się na Portal Egoistka i wybierasz kategorię wieczorna praktyka. W tej sekcji znajdziesz wybór medytacji i relaksacji, które dla Ciebie nagrałam.

"Daga! Ta sesja to złoto! Robiłam dziś rano, zobaczyłam sytuację trzymającą mnie w miejscu a potem sama siebie idącą ścieżką i z każdym krokiem widziałam jak moje kolejne marzenia zaczynają się spełniać, bo odpuściłam te sytuację i zobaczyłam gdzie naprawdę tkwi problem. A gdy po procesie usiadłam i rozpisałam sobie to wszystko, to doszłam do takich wniosków i dostałam takiego kopa energii, że chyba już moja dusza wyściskała Cię milion razy i wróciła do mnie."

W ciągu dnia potrzebujesz inspiracji, chcesz podłączyć się do energii radości, odwagi, cierpliwości?

To proste. Logujesz się na Portal Egoistka i wybierasz warsztat dla siebie.
W tej sekcji znajdziesz wybór 15 minutowych warsztatów lub dłuższe wyzwania. Dzięki nim od razu czujesz, że wracasz na właściwe tory!

"Wszystko przejrzyste i zrozumiałe. Wspaniała energia Skalskiej! Wytłumaczenie o konfrontacji – kolejny sztos! Niby się wie, gdzieś się przeczytało te informacje, ale na sucho nie są takie oczywiste, a przekaz z Twoją energią otwiera oczy! Dziękuję i jeszcze raz dziękuję, że dzielisz się swoim doświadczeniem, energią i pomagasz innym wejść na dobre tory"

Jakie zasoby rozwiniesz na Portalu Egoistka?

Spokój, który pozwala Ci mądrze działać

Osobistą moc dzięki której jesteś skuteczna

Witalność, która pozwala Ci mieć energię

Radość, która daje ci lekkość i soczystość w życiu

Odwagę, która pozwala Ci sięgać po więcej

Kreatywność, która otwiera przed Tobą nowe możliwości

Pewność, dzięki której wiesz co robisz

Cierpliwość, dzięki której wiesz, że rezultaty przyjdą

Opinie moich klientek

“Magia, choć jestem niespełna miesiąc z Wami. Inaczej chyba nie potrafię tego opisać. Jestem tak wewnętrznie spokojna jak nigdy. Robię poranki z oddychania i relaksacje wieczorem, plus nadrabiam
webinarowe zaległości … Kurczę jestem pod wrażeniem zmian. A co będzie dalej…. Ogromnie dziękuję.”

Anna

“Działają na mnie wyjątkowo kojąco.
Za mną 1 tydzień i jestem niesamowicie zaskoczona! Brałam udział w wielu relaksacjach, czy medytacjach, ale te od Dagmary działają na mnie wyjątkowo kojąco.”

Kamila

“Dzięki materiałom zmieniłam swój sposób myślenia, odzyskałam spokój, cieszę się życiem. Oczywiście, wymaga to codziennej pracy, robienia notatek, ale jest tego warte. Zaglądam tutaj codziennie, traktuję to miejsce zapewne tak, jak kulturysta siłownię, wzmacniam się, ugruntowuję w przekonaniach, pomagam sobie w osiąganiu spokoju i szczęścia.”

Anna

“Właśnie skończyłam kurs 2h, tak mnie wciągnęło! Myślę, że każdy z nas powinien go posłuchać i wyciągnąć wnioski. Dziękuję Dagmarko za te cenne wskazówki. Myślę, że wykupienie dostępu do platformy, było strzałem w dziesiątkę. Już tyle się nauczyłam i jeszcze mnóstwo tematów do odkrycia.”

Marta

“Przestałam się biczować jak coś nie zrobię z listy “to do”. Stałam się sobie bliższa i zrozumiałam, że jeszcze w niektórych tematach zachowuję się jak dziewczynka. I moja wielka miłość CALLIGRAPHY HEALTH. Dla mnie, to jak zatrzymać czas i poczuć każdą cząstkę powietrza i każdą komórkę w ciele. Poczuć, co znaczy być jednością z ciałem, duszą, oddechem i Bogiem (Wszechświatem). Stać się
miłością, spokojem, w pustce odnaleźć pełnię.”

Dorota

“Przyciągnęłam swoją Nauczycielkę!
Przyciągnęłam i pokochałam Calligraphy Health! Dagmaro, to Ty pokazałaś mi, że można medytować… w ruchu!
Rzeczywiście ten system daje niesamowite rezultaty i to dość szybko. Nigdy wcześniej nie doświadczałam takich stanów, jak podczas medytacji w ruchu właśnie.
Poczułam to! Poczułam to ciepło, poczułam głębię, moje ciało mnie zadziwia, delikatne dreszcze, czy prądy ciepła i… spokojny umysł.”

Aga

Wybierz swój wariant

SUBSKRYPCJA
1-MIESIĘCZNA

444
333 Miesięcznie
 • Dostęp na 1 miesiąc, z automatycznym odnawianiem subskrypcji co miesiąc
 • Gwarancja utrzymania stałej ceny przez cały okres subskrypcji
 • Dostęp do platformy z pełną biblioteką treści (spotkania live; praktyka poranna, praktyka wieczorna, wyzwania, warsztaty, medytacje, oddech, calligraphy)
 • Dostęp do społeczności kobiet o podobnych wartościach - dedykowana grupa Pozytywnych Egoistek na Telegramie i Facebooku
 • Możliwość zadawania pytań do ekspertów
 • Comiesięczne spotkania live z pytaniami i odpowiedziami
 • Wsparcie techniczne

SUBSKRYPCJA
3-MIESIĘCZNA

888
666 za 3 miesiące
 • Dostęp na 3 miesiące, z automatycznym odnawianiem subskrypcji co 3 miesiące
 • Gwarancja utrzymania stałej ceny przez cały okres subskrypcji
 • Dostęp do platformy z pełną biblioteką treści (spotkania live; praktyka poranna, praktyka wieczorna, wyzwania, warsztaty, medytacje, oddech, calligraphy)
 • Dostęp do społeczności kobiet o podobnych wartościach - dedykowana grupa Pozytywnych Egoistek na Telegramie i Facebooku
 • Możliwość zadawania pytań do ekspertów
 • Comiesięczne spotkania live z pytaniami i odpowiedziami
 • Wsparcie techniczne
oszczędzasz 33%

SUBSKRYPCJA
6-MIESIĘCZNA

1333
999 za 6 miesięcy
 • Dostęp na 6 miesięcy, z automatycznym odnawianiem subskrypcji co 6 miesięcy
 • Gwarancja utrzymania stałej ceny przez cały okres subskrypcji
 • Dostęp do platformy z pełną biblioteką treści (spotkania live; praktyka poranna, praktyka wieczorna, wyzwania, warsztaty, medytacje, oddech, calligraphy)
 • Dostęp do społeczności kobiet o podobnych wartościach - dedykowana grupa Pozytywnych Egoistek na Telegramie i Facebooku
 • Możliwość zadawania pytań do ekspertów
 • Comiesięczne spotkania live z pytaniami i odpowiedziami
 • Wsparcie techniczne
Oszczędzasz 50%
Scroll to Top