Poczuj więź ze sobą i zyskaj poczucie pewności, spokój i witalność!

🤯 To, że często tracisz dni i miesiące na podjęcie decyzji, jest znakiem, że nie zbudowałaś jeszcze więzi z samą sobą. Gdy to zrobisz, będziesz wiedzieć od razu, co jest dla ciebie właściwe i zaczniesz działać. 

🥹To, że po kłótni z bliskimi czujesz lęk i niepokój, jest znakiem, że brakuje ci zaufania do samej siebie i nie czujesz się ze soba bezpiecznie. Gdy zbudujesz głęboki związek ze sobą – oparty na zaufaniu – kłótnie będą dla ciebie okazją do uzyskania klarowności czego pragniesz, zachowasz w nich spokój, bo będziesz gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje reakcje.

😥To, że tracisz cierpliwość w kontakcie ze swoimi dziećmi i często czujesz się nimi poirytowana, jest znakiem, że nie dbasz o swoją energię i nie ustalasz priorytetów. Gdy zbudujesz więź ze sobą – będziesz troszczyć się o to, co dla ciebie najważniejsze – zamiast zatracać się w zadaniach i obowiązkach, kosztem swoich relacji. 

🙁 To, że nie słuchasz sygnałów które wysyła ci ciało, ignorujesz je i lecisz dalej, nie zwracając uwagi na swoje emocje i odczucia i kwestionując ich wagę – to znak, że brakuje ci więzi z samą sobą. W dzieciństwie dorośli kwestionowali twoje odczucia i potrzeby i dlatego ty sama teraz robisz to wobec siebie. Gdy odbudujesz więź ze sobą, zaczniesz siebie szanować zamiast się dojeżdżać. 

Portal Egoistka powstał po to, abyś mogła wziąć udział w procesie budowania więzi z samą sobą! 

To, jakie korzyści pojawia się dla ciebie, jest bezcenne! Odzyskasz spokój, będziesz wiedzieć czego chcesz i nauczysz się komunikować to innym, zbudujesz równowagę między zadaniami a swoimi możliwościami, i wreszcie sobie zaufasz!

🚀 Co miesiąc na portalu poprowadzimy dla Ciebie kurso-wyzwania, które pozwolą ci zanurzyć się głębiej w tym procesie! Tu wydarzy się prawdziwa transformacja! 

🚀 Co miesiąc na portalu będą pojawiać się nowe medytacje, relaksacje, sesje do praktyki, których celem będzie zabudowanie w tobie poczucia witalności, spokoju i pewności siebie. 

Będąc na Portalu, każdego dnia będziesz czuła, że podejmujesz właściwe dla siebie decyzje, z radością i spokojem realizując się w macierzyństwie i partnerstwie. 

🔥 Dołącz do społeczności pozytywnych egoistek, które żyją na własnych zasadach i codziennie wzmacniają więź z samą sobą.

Na portalu budujemy społeczność kobiet, które mają podobne wartości i potrzeby jak ty! Dzięki temu, że przyświeca nam jeden cel, możemy się motywować i wspierać w tym procesie!

Teraz możesz to mieć: 

🔥 za 333 zł zamiast 444 zł w wariancie miesięcznej subskrypcji Portalu Egoistka, a w bonusie otrzymasz dożywotni dostęp do epickiego wyzwania „Najpierw ja” 

🍑 za 999 zł zamiast 1333 zł w wariancie półrocznej subskrypcji, a w bonusie otrzymasz dożywotni dostęp do wyzwania „Rozluźniam gumę w gaciach”.

Oferta ważna do końca lipca. 

Dagmara

Scroll to Top