Skip to content

Odzyskaj pewność siebie
i stań mocno w swoich granicach!

Dzięki temu procesowi odzyskasz pewność siebie i staniesz mocno w swoich granicach. Pozbędziesz się poczucia winy i oswoisz wewnętrznego krytyka!

Zaakceptujesz swoją sytuację i otworzysz się na nowe możliwości. Odzyskasz spokój i zaufasz, że sobie poradzisz!

A to podstawa żeby przyciągać do swojego życia to co najlepsze. 

Spektakularny pakiet, który da Ci więcej pewności siebie, spokoju, wolności i mocy! Wykupując dostęp dożywotni do materiałów, sama decydujesz, kiedy z nich korzystasz – to Ty ustalasz częstotliwość i rytm realizacji sesji, medytacji i ćwiczeń. To inwestycja na wiele lat.

 
Dagmara - Webinar

Odzyskaj pewność siebie i stań mocno w swoich granicach!

Dzięki temu procesowi odzyskasz pewność siebie i staniesz mocno w swoich granicach. Pozbędziesz się poczucia winy i oswoisz wewnętrznego krytyka!

Zaakceptujesz swoją sytuację i otworzysz się na nowe możliwości. Odzyskasz spokój 
i zaufasz
, że sobie poradzisz!

A to podstawa żeby przyciągać do swojego życia to co najlepsze. 

Przejdź unikatowy proces medytacyjno – transformacyjny oparty o pracę z oddechem, intuicją i podświadomością. Kupując dożywotni dostęp masz tyle czasu ile potrzebujesz! Teraz masz najlepszą możliwą cenę. 

Przejdź unikatowy proces medytacyjno – transformacyjny oparty o pracę z oddechem, intuicją i podświadomością. Kupując dożywotni dostęp masz tyle czasu ile potrzebujesz! Teraz masz najlepszą możliwą cenę. 

Sprawdź, czy proces jest dla Ciebie!

Dla kogo jest ten proces?

poswiecenie (1)

Dla kobiet, które się poświęcają. Brakuje im odwagi i asertywności aby wyrazić swoje potrzeby. Starają się na miłość innych zasłużyć. Żyją życiem innych zamiast realizować swój potencjał.

niska-ocena

Dla kobiet, które mają zbyt niską samoocenę. Wciąż krytykują siebie, że nie są wystarczająco dobrymi mami, pracownikami, partnerkami. Oceniają siebie zbyt surowo
i rozpamiętują swoje błędy.

w-relacji

Dla kobiet, które nieustannie siebie krytykują i nie traktują siebie z miłością oraz czują się sfrustrowane i bezradne.

brak-zaufania

Dla kobiet, którym brakuje zaufania do siebie. Które nieustannie się martwią o przyszłość, wątpią w swoje moce, żałują podjętych decyzji lub tego co wydarzyło się w przeszłości.

Dlaczego warto zainwestować w ten proces?

Szkolenia i warsztaty mogą dać Ci wiedzę. Jednak prawdziwa zmiana wydarza się poprzez wewnętrzny proces spotykania się z nieuświadomionymi emocjami, przeżyciami i przekonaniami na swój własny temat. Dzięki systematycznemu używaniu materiałów zawartych w tym pakiecie będziesz mogła nie tylko od razu uświadomić sobie własne blokady, traumy i przekonania, ale również na bieżąco je przekształcać i uwalniać się od nich.

Ta praca daje szybkie i spektakularne rezultaty od razu po wykonaniu sesji.

Dagmara11

Możesz mi zaufać

Możesz mi zaufać

Zbudowałam markę Projekt Egoistka 11 lat temu z moim mężem. Osiem lat temu mój mąż zmarł na raka. Z chwilą jego śmierci utraciłam dom, spółkę, którą razem prowadziliśmy, zostałam z długiem hipotecznym bez oszczędności (wszystkie pieniądze wydaliśmy na leczenie). Byłam wyczerpana, a moje ciało zestresowane.

Z takiego punktu, w przeciągu 5 lat zbudowałam na nowo swoje życie i szczęście. Przeżyłam żałobę na własnych zasadach. Odbudowałam swoje finanse, mam karmiącą relację z moją 4 letnią córeczką. Samodzielnie z nią mieszkam i podróżuję. Przekształciłam relacje z ojcem mojej córki w przyjaźń. Osiągnęłam spektakularny sukces medialny pisząc 7 bestsellerów o pozytywnym egoizmie.

Od 3 lat mam też swoją wirtualną Akademię Pozytywnej Egoistki, z której skorzystało przeszło 2500 kobiet. Codziennie ze mną medytują, praktykują i rozwijają się. Ponad 7 000 osób korzysta z moich kursów online. Zbudowałam wspierającą społeczność w social mediach liczącą przeszło 170 000 kobiet.

Jestem międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem systemu uwalniającego traumy i regulującego emocje CHS (system łączy wschodnie metody Qi-gong, jogę, oddech i medytację). Od 7 lat prowadzę kobiety przez uzdrawiające procesy.

Poznaj naszą formułę Twojej zmiany

Stworzyliśmy unikatową formułę, która pozwoli Ci szybko zobaczyć swój wzrost i rozwój. Jest oparta o 5 kroków, które odnajdziesz w procesie.

 • Krok 1

  Warsztaty

  Na platformie kursowej znajdziesz profesjonalne nagraia wideo pełne inspirujących opowieści, ćwiczeń i wiedzy.

 • Krok 2

  Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją z Dagmarą

  To 1,5 godzinne spotkanie, w trakcie którego doświadczymy bardzo głębokiego stanu relaksu i medytacji. Rozluźnimy każdą komórkę ciała, przełączymy się na niskie częstotliwości fal mózgowych, by pracować z naszą podświadomością. Będziemy wizualizować nowe możliwości, przywoływać najlepszy wariant przyszłości. Skorzystamy z wiedzy dostępnej w ramach psychologii kwantowej, aby dokonać zmiany naszych wzorców zapisanych w dzieciństwie. Ta sesja zmienia naszą emocjonalną wibrację. Gdy ją zakończymy poczujesz głęboki spokój, akceptację, ulgę i nową energię.

 • Krok 3

  Transformujące sesje oddechowe z Konradem

  To 1h spotkanie, w czasie którego mamy okazję zanurzyć się w głąb siebie. Minimum gadania, maksimum doświadczenia. Zaczynamy z miejsca, w którym jesteśmy. Od naszych aktualnych zmagań, trosk, marzeń i pragnień. Od tego, co chcesz już za sobą zostawić, co Ci nie służy. I od tego, po co chcesz sięgnąć, za czym tęsknisz, czego pragniesz. Leżąc w swoim domu wyruszysz we wspólną podróż oddechową. A wówczas mogą wydarzyć się różne rzeczy. Możesz nawiązać kontakt z pamięcią swojego ciała, z tkwiącymi w nim napięciami i blokadami – i pozwolić im się stopniowo rozpuścić. Możesz wrócić do starych, ciągle niezamkniętych historii, przeżyć i emocji, które gdzieś głęboko nadal cię trzymają i uwierają – i pozwolić im się dosycić, domknąć i uzdrowić. Możesz pozbyć się tego, co ciąży, usztywnia i ogranicza – i odzyskać lekkość życia.

 • Krok 4

  Medytacje z Dagmarą

  To 30-minutowe nagrania audio, dzięki którym uwolnisz napięcia, poczujesz spokój i będziesz świadomie wzmacniać te obszary siebie, których potrzebujesz, np. zaufanie, cierpliwość, odwagę etc. Medytacje wykorzystują techniki wizualizacji, koncentracji na oddechu, elementy psychologii kwantowej i techniki relaksacji.

 • Krok 5

  Ćwiczenia z Konradem

  To 15-minutowe nagrania audio, dzięki którym przetransformujesz trudne emocje, przekonania i schematy myślenia w takie, które Cię wspierają. Ćwiczenia wykorzystują techniki konstelacyjne, wizualizacyjne, metodę Voice Dialog, a także pracę z oddechem, ciałem i autonomicznym układem nerwowym.

Poznaj naszą formułę Twojej zmiany

Stworzyliśmy unikatową formułę, która pozwoli Ci szybko zobaczyć swój wzrost i rozwój. Jest oparta o 5 kroków, które odnajdziesz w procesie.

 • Warsztaty

  Na platformie kursowej znajdziesz profesjonalne nagraia wideo pełne inspirujących opowieści, ćwiczeń i wiedzy.

 • Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją z Dagmarą

  To 1,5 godzinne spotkanie, w trakcie którego doświadczymy bardzo głębokiego stanu relaksu i medytacji. Rozluźnimy każdą komórkę ciała, przełączymy się na niskie częstotliwości fal mózgowych, by pracować z naszą podświadomością. Będziemy wizualizować nowe możliwości, przywoływać najlepszy wariant przyszłości. Skorzystamy z wiedzy dostępnej w ramach psychologii kwantowej, aby dokonać zmiany naszych wzorców zapisanych w dzieciństwie. Ta sesja zmienia naszą emocjonalną wibrację. Gdy ją zakończymy poczujesz głęboki spokój, akceptację, ulgę i nową energię.

 • Transformujące sesje oddechowe z Konradem

  To 1h spotkanie, w czasie którego mamy okazję zanurzyć się w głąb siebie. Minimum gadania, maksimum doświadczenia. Zaczynamy z miejsca, w którym jesteśmy. Od naszych aktualnych zmagań, trosk, marzeń i pragnień. Od tego, co chcesz już za sobą zostawić, co Ci nie służy. I od tego, po co chcesz sięgnąć, za czym tęsknisz, czego pragniesz. Leżąc w swoim domu wyruszysz we wspólną podróż oddechową. A wówczas mogą wydarzyć się różne rzeczy. Możesz nawiązać kontakt z pamięcią swojego ciała, z tkwiącymi w nim napięciami i blokadami – i pozwolić im się stopniowo rozpuścić. Możesz wrócić do starych, ciągle niezamkniętych historii, przeżyć i emocji, które gdzieś głęboko nadal cię trzymają i uwierają – i pozwolić im się dosycić, domknąć i uzdrowić. Możesz pozbyć się tego, co ciąży, usztywnia i ogranicza – i odzyskać lekkość życia.

 • Medytacje z Dagmarą

  To 30-minutowe nagrania audio, dzięki którym uwolnisz napięcia, poczujesz spokój i będziesz świadomie wzmacniać te obszary siebie, których potrzebujesz, np. zaufanie, cierpliwość, odwagę etc. Medytacje wykorzystują techniki wizualizacji, koncentracji na oddechu, elementy psychologii kwantowej i techniki relaksacji.

 • Ćwiczenia z Konradem

  To 15-minutowe nagrania audio, dzięki którym przetransformujesz trudne emocje, przekonania i schematy myślenia w takie, które Cię wspierają. Ćwiczenia wykorzystują techniki konstelacyjne, wizualizacyjne, metodę Voice Dialog, a także pracę z oddechem, ciałem i autonomicznym układem nerwowym.

Co zyskasz regularnie korzystając z materiałów?

Proces zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, ćwiczenia, medytacje i sesje, które pozwolą Ci pokochać samą siebie, uwolnić się od tego co kradnie twoje szczęście i przywołać do swojego życia to co najlepsze! 

odkrylam-cos-waznego-mobile

Odkryłam coś ważnego

Odkryłam coś ważnego

Wysłuchałam ogromną ilość historii i opowieści moich kursantek. To pozwoliło mi zdefiniować kluczowy problem, który nas – kobiety – kotwiczy we frustracji, żalu, rozczarowaniu i zmęczeniu.

Staramy się nieustannie zasługiwać na miłość, uwagę, szacunek, pieniądze, bo czujemy się niepewne i zależne.

W swoim życiu funkcjonujemy w mentalności braku

1-1

Brakuje nam pieniędzy, aby czuć się bezpiecznie i rozluźnić się.
Jesteśmy więc w energii lęku i zmartwień.

4

Brakuje nam czasu, aby w spokoju i z satysfakcją realizować swoje plany i zadania.
Jesteśmy więc w energii gniewu i stresu.

5 (1)

Brakuje nam bliskości, aby poczuć się kochane i zaopiekowane.
Jesteśmy więc w energii samotności i dopominania się.

2

Brakuje nam wsparcia w rozwiązywaniu problemów i organizowaniu codzienności.
Jesteśmy więc w energii żalu i rozczarowania.

3

Brakuje nam odwagi, aby wziąć życie we własne ręce i sięgnąć po marzenia!
Jesteśmy więc w energii zniechęcenia i wypalenia.

6

Brakuje nam zdecydowania, aby klarownie wyrażać swoje granice i potrzeby.
Jesteśmy więc w energii podporządkowania.

mozesz-to-zmienic-mobile

Możesz to zmienić

Możesz to zmienić

Emocje mają swoją wibrację i energię. Wypełniają nasze wnętrze, tworzą nasze samopoczucie i dodają, lub zabierają, nam moc. Wpływają na to jaką atmosferę tworzymy w domu i jak układa się nasza relacja z partnerem.

Pomyśl jak możesz być szczęśliwa, gdy codziennie czujesz żal, rozczarowanie, gniew, lęk, samotność, zniechęcenie? Ale nie musi tak być!

Możesz to zmienić. Możesz zacząć czuć radość, spokój, miłość, wdzięczność, niezależność, pewność.

Jakie rezultaty osiągniesz po ukończeniu procesu:

Jakie rezultaty osiągniesz po ukończeniu procesu:

23

Poczujesz więcej samookaceptacji i miłości do siebie. Zaczniesz ją wyrażać w swoich codziennych reakcjach na zachowania innych.

klarownosc (1)

Wzrośnie twoja odwaga i klarowność, aby zacząć świadomie wyrażać swoje potrzeby, dbać o siebie i podejmować właściwe decyzje.

samoswiadomosc

Wzrośnie twoja świadomość w zakresie wzorców, które nieświadomie odtwarzasz, aby zasłużyć na miłość innych.

szacunek-w-relacjach

Nauczysz się, jak traktować siebie samą aby inni zaczęli Cię szanować.

obfitosc

Wyjdziesz z mentalności „braku” ku obfitości i bogactwu.

spokoj

Poczujesz spokój i ulgę, zmniejszysz poziom stresu.

Konrad i Dagmara

Ten kurs poprowadzimy razem

Ten kurs poprowadzimy razem

Spotkaliśmy się, aby tworzyć niezwykłe, wartościowe i głębokie procesy dla innych. Doskonale się uzupełniamy jako duet prowadzący medytacje, sesje, warsztaty. Dzięki naszej żywej i radosnej energii każde spotkanie ładuje Cię pozytywną energią. Oboje uwielbiamy pracę „na procesie”, dzięki której można uzyskać spektakularne rezultaty!

Chcemy Ci powiedzieć, że jeśli dzisiaj nie czujesz się pewna, spokojna, bezpieczna, to nie Twoja wina, lecz tego, jak byłaś wychowana, co obserwowałaś. Psychologia tłumaczy, że do 6 roku życia najsilniej zapisują się wzorce w naszej podświadomości, a później prowadzą nas przez życie. Decydują o tym, jakich wyborów dokonujemy. Jeśli rozpoznasz wzorce i świadomie zaczniesz je zmieniać, możesz odmienić swoje życie.

Jak to zrobić? Na przykład biorąc udział w tym kursie. Dzięki niemu możesz wyjść z mentalności braku! Nie musisz zasługiwać na miłość, pieniądze, uwagę. Nauczymy Cię, jak kreować swoje życie poprzez swoje myśli, słowa i działania. Podzielimy się tym, co wiemy, co sami używamy i co daje niesamowite rezultaty! Będziesz mogła zbudować w sobie poczucie wartości, odwagę, stanąć po swoje stronie.

Poznajmy się bliżej

Poznajmy się bliżej

Dagmara Skalska: autorka bestsellerowych książek i kursów dla kobiet. Od 11 lat zajmuje się rozwojem świadomości. Jest uczennicą wojownika Shaolin i buddyjskiego Lamy. Pomaga innym rozwijać swoją wewnętrzną moc, siłę, potencjał, pokazuje ścieżkę uzdrowienia mentalnego, emocjonalnego, cielesnego. Certyfikowany nauczyciel Calligraphy Helth System (chińskiego systemu uzdrawiania ciała i umysłu). Posiada 2 stopień Reiki. W pracy z ludźmi wykorzystuje elementy wizualizacji, ruchu, oddechu, medytacji, mindfulness, reiki, pracy z intuicją. Opracowała autorska metodę uwalniania ciała i umysłu od blokad, tłumionych emocji, wspomnień.

Konrad Kuśnierzewski: zajmuje się świadomą pracą z ciałem oddechem i emocjami. To subtelna, a jednocześnie potężna praca, pozwalająca dokonać prawdziwej wewnętrznej transformacji. Jest certyfikowanym trenerem i praktykiem oddechu, ukończył 2.5-letni Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Jest trenerem rozwoju osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Ukończył Szkołę Męskich Grup. Prowadzi szkolenia dla firm. Prowadzi warsztaty pracy z ciałem, oddechem i emocjami w różnych miastach Polski. Współprowadzi obozy rozwojowe dla Ojców i Synów. Współtworzy przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn.

Ty decydujesz kiedy zaczniesz zmianę!

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w swój rozwój teraz!

740 PLN

cena regularna

370 PLN

cena z rabatem

Spektakularny pakiet, który da Ci więcej pewności siebie, spokoju, wolności i mocy! Wykupując dostęp dożywotni do materiałów, sama decydujesz, kiedy z nich korzystasz – to Ty ustalasz częstotliwość i rytm realizacji sesji, medytacji i ćwiczeń. To inwestycja na wiele lat.

Co zawiera pakiet?

 1. Warsztat (video): „Masz moc przyciągania dobra do swojego życia! Skorzystaj z niej!”
 2. Transformująca sesja Oddechowa (video): „Stań mocno w swoich granicach”
 3. Transformująca sesja Oddechowa (video): „Odzyskaj pewność siebie”
 4. Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją (video): „Nie bądź ofiarą, użyj swojej mocy!”
 5. Warsztat Dagmary i Konrada: “Usłysz głos swojego krytyka”
 6. Ćwiczenie transformujące (audio): „Oswój wewnętrznego krytyka”
 7. Warsztat Dagmary i Konrada: “Wypijmy za błędy”
 8. Ćwiczenie transformujące (audio): „Poczuj wdzięczność za błędy”
 9. Medytacja prowadzona (audio): “Jestem wolna, niezależna i pewna”
 10. Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją (video): „Pożegnaj dziecko wyzwól w sobie kobietę”
 11. Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją (video): „Nie bij głową w mur – zaakceptuj”
 12. Transformująca sesja pracy z podświadomością i intuicją (video): „Odpuść sobie”
 13. Transformująca sesja oddechowa (video): „Skończ z zadowalaniem innych”
 14. Ćwiczenie transformujące (audio): „Posmakuj akceptacji”
 15. Warsztat Dagmary i Konrada: “Przestań się martwić”
 16. Ćwiczenie transformujące (audio): „Od zamartwiania do działania”
 17. Ćwiczenie transformujące (audio): „Puść oczekiwania, poddaj się przepływowi życia”
 18. Medytacja prowadzona (audio): “Jestem spokojna i ufam, że wszechświat mnie wspiera”

Dostęp dożywotni.

Kupując proces dostajesz bonusy

sesja-afirmacji
sesja-afirmacji

Sesja audio porannych afirmacji

 • Sesja Codziennej Afirmacji Pozytywnej Egoistki

Wartość poza kursem: 57 zł

wyzwanie
wyzwanie

Mini Warsztaty z Dagmarą

 • Miniwarsztat: Odpuść sobie zmartwienia
 • Miniwarsztat: Odpuść sobie zmartwienia
 • Miniwarsztat: Odpuść sobie błędy
 • Miniwarsztat: Odpuść sobie przeszłość

Wartość poza kursem: 60 zł

oddechowa-sesja
oddechowa-sesja

Wyciszenie oddechowe z Konradem

 • Ćwiczenie transformujące: Poczuj, że żyjesz właśnie teraz
 • Medytacja oddechowa: Odpuść przeszłość

Wartość poza kursem: 120 zł

Co otrzymujesz po zakupie?

platforma

Platformę kursową

z dostępem do materiałów z programu

autorski-program

Autorski program

kurs poprowadzi Cię w pięknym procesie zmiany

bonusy

Bonusy

6 bonusów o łącznej wartości 237 zł

Dagmara-Skalska-8

Jaką metamorfozę przejdziesz biorąc udział w procesie?

Jaką metamorfozę przejdziesz biorąc udział w procesie?

Przed Procesem

 1. Masz kłopot z wyrażaniem swoich granic.
 2. Godzisz się na rzeczy, na które nie masz ochoty, tylko po to aby zadowolić innych.
 3. Nie potrafisz swobodnie mówić o swoich potrzebach.
 4. Często czujesz się niepewna i wątpisz w swoje możliwości.
 5. Często czujesz się bezradna.
 6. Nie podejmujesz decyzji, wolisz aby ktoś inny podjął ją za Ciebie.
 7. Jesteś nadkrytyczna wobec samej siebie i zbyd wiele od siebie wymagasz.
 8. Karzesz się za popełnione błędy i rozpamiętujesz przeszłość. 
 9. Często się martwisz i czujesz napięcie.

Po Procesie

 1. Zaczynasz traktować siebie z troską.
 2. Potrafisz rozpoznawać kiedy Twoje ciało sygnalizuje Ci naruszenie granic.
 3. Dajesz sobie prawo do posiadania, szanowania i pilnowania swoich granic.
 4. Czujesz się rozluźniona i częściej ufasz swoim zdolnościom i mocy.
 5. Zaczynasz skutecznie działać rozwiązując sytuacje i życiowe wyzwania.
 6. Potrafisz wyciągać wnioski z poełnionych błędów.

Masz pytanie?

Masz pytanie?