Lecę wysoko! Wyzwanie

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This kurs is currently closed

Witaj Rakieto! Tak się cieszę, że jesteś – wspólnie zadbamy o to, żeby Twoja rakieta była pełna paliwa! Jestem tutaj po to, aby pomóc Ci aktywować maksimum Twojego potencjału! Jestem tutaj po to, aby stanąć za Twoimi marzeniami i zasilić Cię w moc ich spełniania. 

Włóż całe serce w swoją wizję! Niech Pole Energii dostroi się do Twojego marzenia, a otrzymasz niewyobrażalne wsparcie. Niech Twoje serce zacznie wystukiwać rytm Twojego marzenia! Stań się swoim marzeniem w każdej sekundzie swojego życia!

I teraz chcę Ci zdradzić sekret jak niemożliwe uczynić możliwym! 

Posłuchaj uważnie…

Przeczytaj wiele razy poniższy cytat! Goeth’ego! 

Połóż rękę na sercu, oddychaj głęboko i czytaj zdanie po zdaniu. 

Niech te słowa zatopią się w Twojej podświadomości!

“Dopóki w jakąś sprawę nie włożysz pełni serca, istnieje wahanie, szansa, że się wycofasz, a twoje inicjatywy i twórcze wysiłki wciąż będą nieskuteczne.

Jest zasadnicza prawda, której nieznajomość zabija niezliczone pomysły i wspaniałe plany: taka mianowicie, że dopiero kiedy bez reszty się czemuś poświęcimy, na pomoc rusza nam potęga Opatrzności.

Zdarzają się wtedy najrozmaitsze rzeczy, które inaczej w żaden sposób by nie zaistniały. Nasza decyzja skutkuje kaskadą wydarzeń, prowokując korzystne dla nas, nieprzewidziane przypadki, spotkania i pomoc materialną, których nadejścia żaden człowiek nie byłby w stanie przywołać w swych marzeniach.

Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię! Zacznij już od teraz!”

Podejmij wyzwanie! Zrealizuj 10 poniższych kroków i bądź na spotkaniach grupowego mentoringu na żywo. Link do pokoju:

https://us06web.zoom.us/j/86945953760?pwd=yMLMnpFuwvGMWVJuZ0bkZovFghO8y8.1

Identyfikator spotkania: 869 4595 3760
Kod dostępu: 822205

Terminy spotkań będziesz otrzymywać ode mnie na bieżąco mailem.

Scroll to Top