Ebook_Nie trzymaj się kurczowo nikogo i niczego!

Przywiązujesz się i cierpisz?

Napisałam dla Ciebie ebooka pt: “Nie trzymaj się kurczowo nikogo i niczego” Możesz go pobrać zupełnie za darmo. Jest on rewelacyjny i pomoże Ci poczuć więcej spokoju, swobody i odzyskać radość w relacjach. 

POBIERAM strona internetowa - 13

Dlaczego warto?

Podzielę się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci zminimalizować uciążliwe myśli i zatrzymać rozkręcanie szkodliwej spirali lęków i obaw!

Co zyskasz?

W trakcie lektury dam Ci klucz do tego jak poczuć się bezpieczniej, spokojniej i odzyskać radość. Twoje relacje też na tym zyskają!

Co proponuje?

Abyś nie tylko zainspirowała się tym ebookiem ale, abyś także spróbowała użyć mądrości w niej zawartej w swoim życiu. 

Możesz mi zaufać

Zbudowałam markę Projekt Egoistka 11 lat temu z moim mężem. Osiem lat temu mój mąż zmarł na raka. Z chwilą jego śmierci utraciłam dom, spółkę, którą razem prowadziliśmy, zostałam z długiem hipotecznym bez oszczędności. Byłam wyczerpana, a moje ciało zestresowane.

Z takiego punktu, w przeciągu 5 lat wykreowałam na nowo swoje życie i szczęście. Przeżyłam żałobę na własnych zasadach. Odbudowałam swoje finanse, mam karmiącą relację z moją 4 letnią córeczką. Jestem szczęśliwa w związku.

Jestem międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem systemu uwalniającego traumy i regulującego emocje CHS (system łączy wschodnie metody Qi-gong, jogę, oddech i medytację). Od 7 lat prowadzę kobiety przez uzdrawiające procesy. Napisałam 7 książek o pozytywnym egoizmie. Zbudowałam społeczność 170 tysięcy kobiet, które się rozwijają. Założyłam wirtualną Akademię Pozytywnej Egoistki w której znajdziesz kilkadziesiąt moich kursów on-line, medytacji, relaksacji. Akademię ukończyło 2500 absolwentek. Co miesiąc prowadzę bezpłatne wyzwanie dla Pozytywnych Egoistek, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem (w wyzwaniu “Zacznij od siebie” wzięło udział przeszło 7500 osób). Co tydzień wysyłam inspirujące listy, które uwielbiają moje czytelniczki! Śledź moje profile w mediach społecznościowych aby niczego nie przegapić!

Do zobaczenia Kochana!

BF60C59E-994B-4E04-A281-D54CF9E79FA6

Wiem, że to nie jest proste! 

Gdy zależy nam na czymś i zdobywamy to; gdy otwieramy swoje serce na kogoś i budujemy relację – to wydarza się automatycznie! Przywiązujemy się. Czujemy, że im dłużej trwamy w połączeniu, tym ilość naszych lęków i zmartwień wzrasta. To może frustrować. To może kraść nam radość z chwili. To może nas napinać. No bo jak można rozluźnić się w pełni, gdy istnieje ryzyko, że utracimy to, co tak bardzo kochamy? Mój ebook pomoże Ci się w tym rozluźnić!
Wszystko w Twoich rękach! POBIERAM Projekt bez nazwy (3) Ebook to aż 50 stron inspiracji, wiedzy i wskazówek! Pisałam go prosto z serca!
Znajdziesz w nim 8 rozdziałów: 
 1. Po co strata do nas przychodzi?  2. Gdy przychodzi zrozumienie, że sprawy nie są tak ostateczne, jak nam się wydaje.  3. Uważaj na ciemną stronę mocy!  4. Rozwal schemat – wróć do światła!  5. Gdy zakochujemy się jak małe dziewczynki.  6. Po co rozstawać się, gdy miłość wciąż jest żywa?  7. Daj mu wolność! Jeśli wróci do Ciebie, to znaczy, że kocha.  8. Gdy pojawia się dojrzałość.  
Czyta się go jak inspirującą powieść. Znajdziesz w nim wskazówki:
  •  jak sprawić, aby rozstanie i strata nas wzbogaciły i wzmocniły?
  • dlaczego nie trzeba bać się rozstań?
  • czym charakteryzuje się dojrzała decyzja?
  • kiedy przywiązanie nam szkodzi? 

Z czułością! 
Daga – Pozytywna Egoistka 

6BAA2488-5B25-48C8-A1E9-DF802F2C01B4
Scroll to Top