Skip to content

Odpuść sobie!

Jeśli wciąż siebie krytykujesz,  stanowczo zbyt często się martwisz, rozpamiętujesz przeszłość, nie możesz wybaczyć sobie popełnionych błędów i cierpisz z powodu niespełnionych oczekiwań –  to koniecznie dołącz do mojego wyzwania! 

Przygotowałam dla Ciebie warsztaty, wskazówki i medytację dzięki którym wreszcie sobie odpuścisz! Będziesz mogła cieszyć się życiem i swoją codziennością. 

Dołącz do bezpłatnego wyzwania a poczujesz ulgę! Obiecuję.

 

strona internetowa - 13

Dlaczego warto?

Podzielę się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci zminimalizować uciążliwe myśli i zatrzymać rozkręcanie szkodliwej spirali lęków i obaw!

Co zyskasz?

Dam klucz do tego jak poczuć się bezpieczniej, spokojniej i odzyskać radość. Twoje relacje też na tym zyskają!

Co proponuje?

Nowe sposoby spojrzenia na stare sytuacje. Proponuję Ci pozytywną zmianę i niezwykle cenną wiedzę, która zostanie z Toba na długo!

Możesz mi zaufać

Zbudowałam markę Projekt Egoistka 11 lat temu z moim mężem. Osiem lat temu mój mąż zmarł na raka. Z chwilą jego śmierci utraciłam dom, spółkę, którą razem prowadziliśmy – zostałam z długiem hipotecznym bez oszczędności. Byłam wyczerpana, a moje ciało zestresowane.

Z takiego punktu, w przeciągu 5 lat wykreowałam na nowo swoje życie i szczęście. Przeżyłam żałobę na własnych zasadach. Odbudowałam swoje finanse, mam karmiącą relację z moją 4 letnią córeczką. Jestem szczęśliwa w związku.  

Jestem międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem systemu uwalniającego traumy i regulującego emocje CH (system łączy wschodnie metody Qi-gong,  Tai-chi, jogę, oddech i medytację). Od 7 lat prowadzę kobiety przez uzdrawiające procesy. Napisałam 7 książek o pozytywnym egoizmie. Zbudowałam społeczność świadomych kobiet liczącą przeszło 170 tysięcy osób! Od 4 lat mam wirtualną Akademię Pozytywnej Egoistki, którą ukończyło ponad 2500 kobiet. Nagrałam kilkadziesiąt kursów on-line, medytacji, relaksacji. 

Dołącz do społeczności Pozytywnych Egoistek i żyj na swoich zasadach bez poczucia winy i żalu! 

BF60C59E-994B-4E04-A281-D54CF9E79FA6

Z czułością! 
Daga – Pozytywna Egoistka 

6BAA2488-5B25-48C8-A1E9-DF802F2C01B4