Bezpieczeństwo

Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego sklep.projektegoistka.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje, jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy sklep.projektegoistka.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego sklep.projektegoistka.pl. Zamawiając produkty w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl Klient podczas pierwszych zakupów jednocześnie dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę Positivus Mirosław Borowicz z siedzibą ul. Polna 6, 46-024 Jełowa dalej jako „Organizator” podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.

Bezpieczne płatności on-line w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl

Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl są dokonywane za pośrednictwem Przelewów24, które gwarantują bezpieczeństwo płatności w ramach platformy przelewy24.pl

Informacje prawne

Sklep internetowy sklep.projektegoistka.pl jest prowadzony przez firmę Positivus Mirosław Borowicz z siedzibą ul. Polna 6, 46-024 Jełowa, która dokłada wszelkich starań, aby prezentowana w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl oferta była możliwie najdokładniejsza i aktualna. Pomimo tego serwis może zawierać błędy, za które właściciel nie ponosi odpowiedzialności.

Znaki handlowe, fotografie oraz logotypy, treści oferty prezentowane w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl są własnością Positivus Mirosław Borowicz z siedzibą ul. Polna 6, 46-024 Jełowa i są chronione prawem autorskim oraz umowami handlowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione.

Ceny produktów podane w sklepie internetowym sklep.projektegoistka.pl są wiążące dla zamówień składanych za pomocą tego serwisu i mogą różnić się od cen produktów dostępnych na innych platformach sprzedażowych.

Otrzymywanie informacji marketingowych od Sklepu sklep.projektegoistka.pl

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać zakupu warsztatu ze sklepu internetowegosklep.projektegoistka.pl wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych przekazywanych drogą elektroniczną (na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.).

Jest to usługa bezpłatna, polegającą na informowaniu zapisanych Użytkowników o nowościach, promocjach, wyprzedażach, konkursach, wydarzeniach, kolekcjach i wszystkich innych informacjach, które mają związek z działalnością sklepu internetowego sklep.projektegoistka.pl poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z otrzymywania informacji marketingowych, klikając na link do wypisania się na samym dole otrzymanej wiadomości

Sklep internetowy sklep.projektegoistka.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania za pośrednictwem wiadomości e-mail reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika.