projekt egoistka

Wiem, że jeśli teraz nie spróbujesz, zawsze będziesz żałować,
że zrezygnowałaś z wymarzonego życia!

Otwórz się na zmianę, wzrost, aktywację potencjału!

To jest twój czas – czas pozytywnej egoistki!

Wybierz wariant pracy ze mną:

Miłość do siebie to romans na całe życie!

Z każdej sytuacji możesz się odrodzić mocniejsza i mądrzejsza! Twój czas i energia są bezcenne!

Rozwijając się ze mną, i moimi programami, doświadczysz przełomowych rezultatów. W trakcie każdego spotkania będziesz miała “wglądy”, “olśnienia”. Będziesz płakać z ulgi, czuć narastającą pewność i nadzieję, będziesz siebie budować na nowo, kreować życie jakiego pragniesz.

Nie masz pojęcia jak wiele możesz, gdy w siebie naprawdę uwierzysz i gdy użyjesz mocy kreacji swojego umysłu! Ja wiem! Zrobiłam to. Ty też możesz to zrobić. A ja wiem, które guziki przycisnąć aby twój potencjał wystrzelił.

Moje programy mentoringowe

Obejmuję swoją traumę
Czujesz, że coś Cię przytłacza? Żyjesz w nieustannym napięciu? Masz poczucie, że utraciłaś grunt pod nogami? Masz kłopot z wyczuciem granic i nie czujesz więzi ze swoim ciałem i sobą? Ten przełomowy program przeprowadzi Cię przez 12-stopniowy proces uwalniania traumy i przywróci Ci poczucie bezpieczeństwa, wolności, lekkości. Program oparty o unikatową metodę Calligraphy Health, świadomy oddech, medytacje i wizualizacje. To niezbędny krok, by zacząć budować szczęśliwe życie.
edycja 2:0 luty 2025
Jak feniks z popiołu
Doświadczyłaś utraty? Rozstałaś się z kimś kogo kochasz? Przeżywasz żałobę? Ten program pomoże Ci przejść przez to doświadczenie świadomie i wspierająco. Dzięki niemu pożegnasz przeszłość i sprawisz, że trudne doświadczenia zbudują Twoją moc zamiast Ciebie załamać. Poprzez pracę z energią, medytacją i świadomością - odrodzisz się do nowego życia i ustalisz swoje wartości, kierunek i nowy sens! Program zawiera elementy coachingu, pracy z podświadomością i intuicją, medytacje, wizualizacje i pracę z ciałem.
edycja 2:0 marzec 2025
Magnetyzująca liderka
Jesteś ambitna, budujesz swoją markę osobistą, przewodzisz innym, masz dużo odpowiedzialności? Potrzebujesz każdego dnia czuć się pewnie i zdecydowanie? Ten program jest dla ciebie! Wzmocni twoje poczucie wartości i pewności, odkryjesz swoje mocne strony i obszary do wzmocnienia. Nauczysz się wyrażać siebie i swoje poglądy na pełen mocy sposób. Określisz swoje granice i nauczysz się je trzymać. Program mentornigowy oparty o głębokie konwersacje, ćwiczenia coachingowe, pracę z energią i przekonaniami.
premiera wrzesień 2024
Kobieta jak rakieta!
Chcesz wystartować ze swoim pomysłem? Potrzebujesz motywacji do działania? Chcesz wznieść swoją energię i efektywność na wyższy poziom? Chcesz stworzyć nowe możliwości dla siebie? Potrzebujesz poukładać swoje priorytety i wartości? Ten program jest dla Ciebie! Określisz swoje priorytety i wartości, stworzysz odważną wizję, postawisz pierwsze kroki do realizacji swoich celów, zmniejszysz opór przed zmianą. Program oparty o pracę z energią, podświadomością, intuicją.
Edycja 2:0 styczeń 2025
Previous slide
Next slide

Zapisz się do newslettera

Opinie moich klientek

“To jest niesamowite. Przychodząc do programu wiedziałam, że coś w sobie dźwigam i że to szuka ujścia, myślałam jednak, że będę potrzebować więcej czasu żeby to zrzucić, byłam też ciekawa co to będzie, bo nie byłam świadoma jakichkolwiek traum, tymczasem od 1 kroku już się zaczęło uwalnianie.”

Kasia uczestniczka programu „Obejmuje swoją traumę”

“Po naszym dzisiejszym spotkaniu mocno wibruje we mnie cały czas wzruszenie. Zrozumiałam też, że wszystko będzie nowe, nawet najprostsze czynności mogą mieć inną jakość. Oh no wzruszam się bardzo. Tak długo na to czekałam, czując gdzieś w środku, że ta transformacja jest możliwa, tylko jeszcze nie jestem w stanie zobaczyć wszystkiego na moment, w którym byłam.”

Anna, uczestniczka programu „Jak feniks z popiołu”

“Kolejne kroki programu dały mi umacnianie więzi z ciałem – będę robić je częściej, bo zapomniałam trochę o tej relacji, dzisiaj poczułam też ten zasób, którym jestem w całości, niczego mi nie brakuje i jestem silna i wystarczająca żeby sobie radzić z życiem – no coś niebywałego – aż się trzęsę!”

Marta, uczestniczka programu „Obejmuje swoją traumę”

Scroll to Top